fbpx
Саморозвиток
Ігор Кондратюк вперше розповів, як у 2014-му перестав спілкуватися з Оксаною Марченко через свою позицію щодо Донбасу

Телеведучого Ігоря Кондратюка часто запитують, чи товаришував він з дружиною кума путіна Оксаною Марченко, адже вони були колегами по цеху, разом працювали на вокальному телешоу “Ікс-Фактор”.

Нещодавно телеведучий вперше розповів, як змінилися його стосунки з Оксаною Марченко у 2014 році.

Про це Кондратюк розповів на YouTube-каналі “Lavr!n”.

“Ікс-Фактор – це частина мого телевізійного життя.

З Марченко ми посварилися і перестали пити чай перед зйомкою (у нас була така традиція), я приходив до неї в гримерку перед ефіром і пив чай, з нею, з суддями проекту. Але навесні 2014 року ми посварилися, тому що я написав пост у Фейсбуці про Донбас.

Вона сказала, що вона зі мною не згодна, я сказав: “Як ти можеш бути не згодна, коли мова йде про абсолютно неправильну позицію щодо України та українських громадян?”

Моя слабкість полягала в тому, що я не розірвав контракт з телеканалом СТБ і не пішов, не святий я у цьому сенсі, але сказати, що у нас були дружні відносини не можна”, – зазначив Ігор Кондратюк.

Також за словами телеведучого, Оксана Марченко разом зі своїм чоловіком Медведчуком деградували, коли стали на бік російських окупантів.

“Якби у неї (Оксани Марченко) залишилося хоч щось проукраїнське, вона би не дала прес-конференцію у Москві, ще б дала її у кабінеті путіна”, – сказав Кондратюк.

Фото: скрін