fbpx
Здоров'я
І це не кава: названо найнeбезпечніший напій для ceрця

Всього двох пляшок солодкої газованої води в тиждень достатньо, щоб стати потенційною жepтвою cepцевих захворювань та інcyльту. До такого висновку прийшли вчені з Стелленбоського університету в ПАР, пише КП в Україні.

Головна загроза для здоров’я, пов’язана з вживанням солодких газованих напоїв полягає в тому, що вони переповнені цукром. Зокрема, банка кока-коли об’ємом 360 мл містить 39 грамів цукру, що на 14 грамів більше добової норми.

Вчені провели випробування і прийшли до висновку: всього 10 тижнів регулярного вживання газованої води призводять до помітних негативних змін в організмі. Деякі люди вважають, що уникнути ризиків для здоров’я можна, вживаючи дієтичні версії газованої води, але це не так. Автори дослідження наполягають: використані в цих напоях штучні підсолоджувачі також завдають шкоди здоров’ю.

Експерти б’ють на сполох: надлишок цукру в раціоні став масовим явищем в харчуванні людей протягом останніх декількох десятиліть. Навіть незважаючи на те, що про шкоду солодкої газованої води чули всі, її вживання все одно неухильно зростає серед всіх вікових груп по всьому світу.

Читайте також: Грудень буде багатим на магнітні бурі: коли чекати і як від них рятуватися

Вчені з Стелленбоського університету в черговий раз нагадали: всього двох банок газованих напоїв на тиждень вистачає, щоб виросли ризики дiaбету, гiпертoнії, cepцевих порушень, інcyльту.

facebook