fbpx
Здоров'я
Грудень буде багатим на магнітні бурі: коли чекати і як від них рятуватися

Грудень буде багатим на магнітні бурі. Потрібно приготуватися до різкого погіршення самопочуття. Першу слід очікувати від 4 до 7 числа. Метеорологи прогнозують цими днями потужне збурення магнітосфери землі. Буря буде від слабкого до середнього рівнів. Про це йдеться в сюжеті “Сніданку з 1+1”.

Наступні бурі цього місяця слід очікувати від 11 до 13 грудня. Тривалі сонячні вітри негативно впливатимуть на здоров’я та самопочуття людей.

А от найпотужніша магнітна буря атакує Землю 18 грудня. Вона буде одноденною, але доволі сильною. Тому треба бути готовим до різкого погіршення самопочуття.

Лікарі радять максимально дотримуватися правильного режиму дня, вчасно лягати спати, збалансовано та регулярно харчуватися. Цими днями уникайте гoстрого, алкoгoлю, скоротіть вживання солодкого.

Читайте також: Сьогодні Третя Пречиста: кого не можна у цей день пускати до домівки

Голодувати під час бурь не треба. Власне, як і переїдати. Виснажливі тренування бажано відкласти, легкі вправи на всі групи м’язів будуть доречними.

Важливо цими днями уникати спілкування з неприємними для вас людьми, щоб не провокувати конфлікти.

Лікарі нагадують, що зле може стати людям похилого віку, особливо тим, хто має cepцево-cyдинні захворювання та проблеми з диханням.

facebook