fbpx
Дозвілля
І для нього, це були ще не всі неприємні емоції, в той день. Увечері з галасом і не надто підібраною лексикою в квартиру бабусі і дідуся Антона заявилася з роботи його мама, Наталія. Що тут почалось, словами і не описати!

– А чому ти до нас не хочеш йти? – запитав дідусь свого онука.

– Тому що у вас брудно – відповів йому малюк, якого дід, сьогодні забрав з дитячого садка.

– І коли це у нас брудно було, завжди ідеальна чистота і порядок, – здивовано відповів йому немолодий чоловік.

– Ні у вас, брудно – наполегливо повторила дитина, ще більше засмучуючи старого.

І для нього, це були ще не всі неприємні емоції, в той день. Увечері з галасом і не надто підібраною лексикою в квартиру бабусі і дідуся Антона заявилася з роботи його мама, Наталія.

– Хто вам дозволив забирати його з садка, я сама його забираю, це моя дитина – волала вона на всю квартиру.

У цей момент діду стало зрозуміло, хто навіяв дитині що в їх з дружиною квартирі, де завжди ідеальна чистота – брудно.

— І за що вона нас так не любить, – подумалося тоді, Поліні Віталіївні, бабусі Антона. – Ну з сином нашим вона розлучається, але ми ж тут до чого, і дитина?

– Ще раз заберете сина з дитячого садка без мого дозволу, я заявy напишу на вас – шикнула обурена невістка і грюкнувши дверима вилетіла з квартири.

Але ж дід спеціально відмовився від роботи, звідки звільнився три роки тому і куди його нещодавно знову покликали. Спеціально, аби можна було приділяти час онукові.

Він з тих чоловіків, які люблять дітей і бавлять їх з самого першого дня. Дзвонив невістці, просив одуматись і дозволяти бачитись з маленькою копією його сина. Де там? Ніяк і все тут.

Він навіть на роботу повернувся, аби не сумувати так. Але не подіяло. Його не стало весною. Згас мов свічечка. Щодня просив невістку про побачення з онуком.

А невістка наймає няню, аби хоч хтось допомагав з дитиною. Виявилось, що колишньому чоловіку син і не потрібен, а її батьки теж не хочуть брати на себе відповідальність і допомагати донці. Вона б і рада вже свекру малого віддавати, так нема ж його.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.