fbpx

Хyлiгaн з бібліотеки: Олена Шоптенко вперше показала свого коханого чоловіка (фото)

Зірка виклала романтичне фото з коханим в Instagram.

Відома танцівниця, учасниця проекту “Танці з зірками” Олена Шоптенко не надто любить говорити про особисте життя, пише ТСН

Та сьогодні для Олени та її чоловіка особливий день. Два роки тому 15 жовтня, Олена познайомилася з “хyлiганом у бібліотеці”. А рік тому у цей же день зірка вийшла за нього заміж.

Сокровенним Шоптенко поділилася з шанувальниками у Instagram, де показала спільну світлину з чоловіком.

Читайте також: УЧАСНИЦЯ “ХОЛОСТЯКА” ВТОПИЛА MERCEDES S400 ХЛОПЦЯ, ЯКИЙ ЇЇ КИНУВ (ФОТО)

“Два роки тому у цей день я познайомилася з хyлiгaном в бібліотеці. Рік тому в цей день я вийшла за нього заміж. Це найшвидше і найемоційніше рішення, яке я робила в житті, але я щаслива, що все сталося саме так.

Дякую тобі, хyлiгaне з бібліотеки, за те, що ти є і за те, що поруч з тобою ніколи не cтpашно. Пробач мені, що ти завжди все плануєш, а я тобі завжди все псую своєю роботою, але ти ж кажеш, що ти мій фанат №1, значить терпи. Кохаю тебе”, – написала під фотографією з чоловіком Олена.

Два года назад в этот день я познакомилась с хулиганом в библиотеке. Год назад в этот день я вышла за него замуж. Это самое быстрое и эмоциональное решение, которое я принимала в жизни, но я счастлива, что все случилось именно так. @kzmr_mlvch, спасибо тебе, хулиган из библиотеки, за то, что ты есть и за то, что рядом с тобой никогда не страшно. Прости меня, что ты всегда все планируешь, а я тебе всегда все порчу своей работой, но ты же говоришь, что ты мой фанат №1, значит терпи 😂 Люблю тебя! #чертишо

Допис, поширений ALENA SHOPTENKO (@alena_shoptenko)

You cannot copy content of this page