fbpx
Дозвілля
Хрестини дочки Шуфрича: з’явилися подробиці від зіркової “мами”

Відома телеведуча Оксана Марченко, яка разом з українським боксером Володимиром Кличком хрестила доньку народного депутата Нестора Шуфрича, зізналася, що відчуває величезну радість від події, що сталася.

“З Володею ми знайомі дуже давно. Я ним пишаюся і рада, що ми стали хрещеними такої славної дівчинки”, – заявила дружина лідера “Українського вибору” і кума президента Росії Віктора Медведчука в інтерв’ю “Комсомольській правді в Україні“.

За її словами, Катерина Шуфрич є дуже близькою для неї людиною.

“Про те, що вона чекає їхню другу з Нестором дитину, я дізналася відразу після мами і Нестора. Тому появу Марусі ми чекали всі разом”, – зазначила Марченко.

Що стосується подарунків, то дочка Шуфрича отримала від своєї хрещеної мами мірну ікону Знам’янської Матері Божої, хрестик і парадний гардероб.

“Я намагаюся жити так, щоб мої хрещеники змогли пишатися мною, і кожен мій ранок починається з молитов, у яких я прошу Бога про все найкраще для всіх людей, яких люблю, і, звичайно, для моїх хрещеників і їхніх батьків”, – розповіла телеведуча.

Вона додала, що хрестила вже вісім дітей, один із яких, на жаль, пoмeр.

“Володимир – уже ангел. Багато років тому він знайшов мене по інтернету і сам вибрав хрещеною мамою. Він був cмeртeльнo хвoрий, але боровся до останнього. Такої віри я не зустрічала в своєму житті!” – підсумувала екс-ведуча “Х-Фактора”, наголосивши, що хлопчик дуже багато дав їй зрозуміти.

Читайте також: Не думай про погане — захворієш. Варто прочитати кожному!

Джерело.