fbpx
Дозвілля
Холостяк 8: Рожден Анусі розповів про яку кохану мріє (фото)

Український співак Рожден розповів, про яку кохану мріє.

28-річний Рожден Анусі дав перше інтерв’ю у ролі найбажанішого українця та розповів про своє бачення ідеальної дівчини, пише maximum.fm

“Я собі так уявляю дівчину, з якою я зміг би піти з проекту разом: вона не наївна, але вона мрійниця.

Можливо, вона знаходиться у певній дeпреcії, тому що не розуміє, що відбувається в її житті і вирішила, що краще прийти у проект, ніж нічого не робити і сидіти вдома.

Вона не сподівається на те, що тут на неї з неба впаде принц на білому коні, але вона вірить у те, що якщо взяти бика за роги, то, можливо, станеться щось хороше і нове”, – зізнався він.

До того ж, співак вважає, що нічого cтрaшного у тому, що кохана вже матиме дітей, немає. Він розповів, що вже зустрічався з матусями і вміє знаходити спільну мову з дітками. Рожден відзначив, що також важливим є ставлення до його матері.

Читайте також: ДІМА КУСАЄ ЛІКТІ: СТЕЛЛА З “ХОЛОСТЯКА” НАРЕШТІ ПОКАЗАЛА СВОГО БОЙФРЕНДА (ФОТО)

“Мені важливо, щоб моя дівчина поважала мою маму до такого ступеня, щоб їй було абсолютно все одно, що мама з приводу неї думає. Тому що у неї немає права критикувати мою маму – я старомодний. Але я не живу ідеалами, я не шукаю ідеалів, я знаю, що я сам не ідеальний і впевнений, що всі неідеальні.

Я  лише хочу, щоб поруч була людина, яка мені подобається. Щоб я дивився на дівчину і душа раділа”, – пояснив він.