fbpx
Саморозвиток
Хочете будувати або купити дім чи землю? Зверніть увагу на три речі

Гай Пліній Секунд жив дві тисячі років тому у Стародавньому Римі. Він був письменником-ерудитом та філософом; Цілими днями він читав і писав. Подорожував, воював, але вільну хвилину присвячував розумовій праці. Це була найбільш начитана і ерудована людина свого часу. Він успішно поєднував живу діяльність та філософію.

І ось що він порадив тим, хто хоче мати землю, щоб будувати свій будинок. Або, якщо сучасною мовою говорити, купити чи побудувати житло.

Придивись до дороги, сусіда та води.

Якщо хочете зберегти здоров’я, зберегти нерви і жити добре, це три основні умови.

Яка дорога веде до будинку? Чи зручно нею добиратися? Чи можна швидко виїхати з дому і повернутися у нього? Гарна дорога обіцяє розвиток. Біля добрих доріг живуть багаті люди. Де гарна дорога – там енергія життя та успіху. Там сильні потоки, там товари та гроші.

Від сусідів залежить наш добробут та душевний спокій. Поганий сусід отруїть життя навіть у гарному будинку. Злі та заздрісні сусіди заберуть достаток і будуть чинити проблеми та неприємності. А успішні та забезпечені сусіди «підтягнуть» нас за собою. Та й жити приємніше серед добрих людей, які досягли достатку. Там менше заздрощів і менше сварок. І можна бути спокійнішим за своє майно. Сусіди дуже впливають на наш успіх і наше становище у суспільстві.

А вода – це саме життя. Погана вода забирає здоров’я та скорочує наші дні на землі. Якщо є вибір, треба обирати місце із хорошою водою. Якщо вибору немає, треба забезпечити себе доброю чистою водою. Навіть за гроші її купувати чи встановити добрі фільтри. Вода – символ енергії життя. І особливу увагу треба приділити водопровідним трубам. І каналізації, вибачте. Вода забирає все погане.