fbpx
Без рубрики
Хлопчик із “гумовою” шиєю помер через 8 місяців після операції, яка змінила його життя

Індійський хлопчик, чия голова звисала під кутом 180 градусів через вроджене захворювання, помер через 8 місяців після операції, яка змінила його життя.

Про це повідомляє The Daily Mail.

13-річний Махендра Ахірвар з народження страждав на рідкісну хворобу – вроджену міопатію, через яку не міг не тільки ходити, але і прямо тримати голову.

Як розповіла його мама, 36-річна Сумітра, Махендра пообідав і ліг на диван дивитися телевізор, де і помер тихо і без болю.

Для лікаря Раджагопалана Крішнана, який робив операцію, щоб випрямити шию хлопчика, його несподівана смерть стала справжнім шоком. Лікар вважає, що вона швидше за все пов’язана з дуже слабкими м’язами Махендри, через що могли відмовити серце або дихальна система.

“Він був одним із найхоробріших дітей, що я бачив після свого повернення в Індію. Після того, як його шия стала прямою, його посмішка була яскравішою за сонце”, – сказав Раджагопалан.

Убита горем родина кремувала Махендру по традиційній індійській церемонії в оточенні 25 членів сім’ї та друзів.

Як повідомлялося раніше, ім’я хлопчика потрапило в заголовки багатьох видань у минулому році.

Місцеві лікарі не могли допомогти тяжкохворій дитині, і про сумну долю індійського підлітка розповіла одна із британських газет. Цю статтю прочитала мешканка англійського міста Ліверпуль на ім’я Джулі Джонс – історія Махендри справила на неї таке сильне враження, що вона вирішила допомогти нещасній дитині.

Вона організувала в інтернеті збір коштів для лікування Махендри, і дуже скоро сума пожертвувань перевищила 12 000 фунтів стерлінгів (17 500 доларів США).

Завдяки цим грошам, хірурги однієї із кращих клінік країни, яка називається Аполло і знаходиться у Делі (Apollo Hospital in New Delhi), під час операції, що тривала 10 годин, виправили дефекти хребців у шийному відділі хребта хлопчика. Майже 14 років після появи на світ він вперше зміг тримати голову абсолютно прямо.

Лікар Крішнан сказав, що був просто шокований тим, коли дізнався, як довго Махендра мирився зі своїм жахливим становищем.

“Коли я вперше зустрівся з Махендрою, найбільше мене здивувало, що за цілих 12 років ніхто не поставив йому діагнозу, не кажучи вже про лікування”, – заявив Раджагопалан.

Читайте також: Лікарі в Мелітополі угробили 26-річну дівчину. Моторошні подробиці трагедії

Джерело.

Related Post

facebook