fbpx
Дозвілля
Характер дівчини залежить від місяця, в якому вона народилася: цікаво знати

В якому місяці дівчина народилася, такий і характер! Хлопцям теж корисно дізнатися!

Так повелося, що основними рисами характеру нас наділяє час народження, і якщо у чоловіків ці переходи простежуються не так явно, то у дівчат видно неозброєним оком, повідомляють “Українські реалії” з посиланням на bdzhola.com.

На цей раз будемо розкривати твої особливості за допомогою місяці, в якому ти народилася.

Повір, є сувора залежність від того, коли ти народилася. Хлопці з минулого щось знали, коли складали календар! Мабуть, ця інформація буде корисна і хлопцям, так як допоможе краще один-одного зрозуміти і пізнати. А без цього сам знаєш – нікуди!

Січень

Січневі дівчата неймовірно амбітні, але ховають це під серйозністю і навіть деяким консерватизмом. Вони можуть бути дуже критичні, причому, не тільки по відношенню до інших. Говорити про свої почуття вони не люблять і підпускають до себе тільки тих людей, які дорівнюють їм за інтелектом.

Лютий

Дівчата, які народилися в лютому, схильні до частих змін настрою бо є досить романтичними натурами: в спілкуванні з ними потрібно проявляти деяке терпіння. Від природи їм дано вміння абстрактно мислити. Май на увазі: зради вони не прощають – більше ти їх не побачиш.

Березень

Харизматичні і сповнені шарму кішечки. Це віддані дівчата, яким важко по-справжньому закохатися. Засмучувати їх не бажано, можуть дряпнути, а то і покусати. Проте бути з ними – одне задоволення, тому що вони завжди чарівні і милі.

Квітень

У квітні народжуються дівчата, наділені сильними дипломатичними якостями. Вони здатні встановити відносини з ким завгодно. Проте вони дуже ревниві, їх довіру краще не підривати. Але якщо ти будеш добре поводитися, вона зможе зробити тебе найщасливішою людиною в світі.

Травень

Травневі «феміни» відрізняються сталістю і усталеними принципами. Вони страшенно привабливі, проте мають дещо важкий характер. Тому для чоловіка, який потрапив під дію їхніх чар, такий зв’язок буде справжнім випробуванням. Якщо ти коли-небудь зустрічався з такою дівчиною, то більше ніколи не зможеш її забути.

Червень

Ця дівчина складається з трьох «частин»: цікавості, товариськості і творчості. Мабуть, це її головні характеристики. Один нюанс: вони спочатку говорять, а потім думають. Проте краще почути від них правду в обличчя – дешевше буде. Ці дівчатка небезпечні – чоловік в їх руках легко може стати безпорадною лялькою.

Липень

Дівчата, яким пощастило народитися в середині літа завжди красиві, трохи загадкові, і дуже розумні. Вони уникають конфліктів і завжди гранично чесні. Не варто їх обманювати – як тільки вони це зрозуміють, повернути їх буде неможливо.

Серпень

Серпневі жінки мають виняткове почуття гумору, однак не терплять, коли інші насміхаються над ними. Якщо раптом таке сталося – чекай відповідь, причому коли вона прилетить, невідомо. Вони завжди знаходяться в центрі уваги, а чоловіки гарантовано втрачають голови в їх присутності.

Вересень

У цьому місяці народжуються виключно добрі і прекрасні жінки, яким не чужа жорстка дисципліна. Якщо ти зробиш їй боляче, вона тобі обов’язково помститься. Її можуть зацікавити лише тривалі відносини, пригоди на одну ніч не для неї. Запити щодо партнера досить високі, так що тобі доведеться потрудитися.

Жовтень

Ці дівчата приховують від інших свою натуру, побоюючись за її чистоту. У них досить сильний характер, прекрасна інтуїція і досить «потужні» мізки. Дівчата, народжені в інші місяці, частенько заздрять жовтневим і тому їх недолюблюють.

Листопад

Ці дівчата не потерплять несерйозного ставлення до себе: грати з ними, все-одно що грати з вогнем. Якщо хочеш знати їхню думку, будь готовий почути жорстоку правду – приємного буде мало. «Листопадна» завжди на крок попереду і запросто розпізнає будь-яку брехню.

Читайте також:ВАМ СТАНЕ ЛЕГШЕ ЖИТИ, ЯКЩО ВИ ВИКИНЕТЕ З ДОМУ ЦІ 3 РЕЧІ! (ФОТО)

Грудень

Грудневі панянки нетерплячі, але щасливі – завжди знайдуть можливість вийти сухими з води. Вони вміють підняти настрій, їх серце відкрите. Життя ставиться до них суворіше, ніж до інших, але в підсумку вони отримують те, що хотіли.

Джерело.

facebook