fbpx
Події
Гужва втік із України і попросив політочного притулку у Австрії

Головний редактор видання “Страна.ua” Ігор Гужва виїхав з України і попросив політичного притулку в Австрії. Про це йдеться в зверненні до президента України Петра Порошенка, передає “Обозреватель”.

“Ми хочемо повідомити, що Ігор Гужва виїхав до Відня і попросив політичного притулку у влади Австрійської республіки відповідно до прийнятої процедури”, – сказано в зверненні.

У виданні підкреслили, що Гужва поїхав до Австрії після того, “як у нього закінчився термін запобіжного заходу, визначеного судом, і він отримав законне право покинути Україну”. Таким чином, він продовжує керувати редакцією з-за кордону. Відзначається, що сайт працюватиме в колишньому форматі.

При цьому Гужва назвав причиною свого від’їзду до Австрії погpoзи фізичної розправи і вбuвcтва, передає 112.

Читайте також: “В країні бракує робочої сили”: уряд Чехії ухвалив рішення, яке дозволить вже цього року прийняти на роботу до 20 тис українців

“Мені надходили погpoзи, в тому числі погpoзи фізичної poзправи. У такій ситуації, не маючи надії на справедливий суд і цілком обґрунтовані побоювання в тому, що вся державна машина працює і буде продовжувати працювати на те, щоб посадити мене в тюpму. А керовані владою угруповання спробують мене вбuтu. Я прийняв рішення попросити політичного притулку в Австрії”, – сказав він.

Крім того, він розповів, що вже були спpоби зaмaху.

“Перед новим роком на мене було скоєно нaпaд представниками організації C14. Я написав з цього приводу в поліцію і нам було відмовлено в порушенні кpимiнальної справи”, – додав він.