fbpx

Гурт Kalush Orchestra презентував пісню, з якою виступить на Нацвідборі Євробачення: соліст присвятив пісню своїй мамі Стефанії, на честь якої і назвали композицію. Відео

Український хіп-хоп гурт Kalush Orchestra, який у своїй творчості поєднує етнічні мотиви та сучасне звучання народних інструментів, представили пісню “Stefania”, з якою змагатимуться у Нацвідборі Євробачення-2022.

“Була представлена конкурсна заявка гурту Kalush Оrchestra під назвою “Stefania”, з якою учасники будуть змагатися у фіналі національного відбору за честь представляти Україну на Євробаченні-2022,” – йдеться у повідомленні Євробачення-Україна у Facebook.

“Для Євробачення ми вибрали пісню про мою маму, маму звати Стефанія. Ми будемо виконувати цю пісню у Нацвідборі у фіналі, це найприємніший мій вчинок для мами. Хочу перемогти, щоби зробити приємне мамі”, – розповів засновник і фронтмен гурту Олег Псюк.

Думки фанів Євробачення розділилися. Декому пісня дуже подобається, а дехто має сумнів, що український реп зрозуміють європейці.

“Це просто бомба, це дуже музично, автентично, чарівно!”

“Мені, як українцю, сподобалось, але мені трохи важко уявити, що європеєць тут буде чути. Мелодія дуже класна, а от як європеєць сприйме український реп?” – пишуть у коментарях у Facebook.

Нагадаємо, що уже 12 лютого, у суботу, відбудеться Нацвідбір Євробачення-2022, у якому восьмеро учасників змагатимуться за право представляти Україну на конкурсі у травні, який цьогоріч відбудеться в Італії, у місті Турині.

You cannot copy content of this page