fbpx

“Гuнуть діти, не до пісень було”: Олександр Пономарьов презентував емоційний кліп(відео)

Український естрадний співак Олександр Пономарьов презентував в мережі емоційний кліп до нової композиції “Полонений”, яка стала першою в його репертуарі за довгий час. Ролик з правдоподібним сюжетом про взаємну любов двох головних героїв артист опублікував на офіційному каналі в YouTube.

Всього за кілька годин відео зібрало понад 40 000 переглядів.

“Не до музики було. Особливо, коли про це друзі розповідають, у них гuнуть рідні, у матерів гuнуть діти, не до пісень, розумієте? Я якийсь час через це не їздив у тури, я чомусь думав, що під час вiйни спів недоречний”, – розповів співак в інтерв’ю виданню “Обозреватель”.

Коли ж Олександр Пономарьов особисто поспілкувався з бiйцями АTО і виступив для них на великих майданчиках, до нього прийшло натхнення. Воно й принесло йому пісню “Полонений”.

“Ось цей їх позитивний настрій, бoйовий, правильний – він надихнув мене. І за довгий період у мене з’явилася пісня, яку я вважаю гідною”, – додав артист.

З піснею Пономарьов прийшов до українського режисера Влада Разіховського.

“Я послухав пісню в машині. Зупинився, набрав йому і кажу: “Саша, я маю це зняти”. Як він і говорив в інтерв’ю, ідея була дещо жорсткішою і ми її трохи переформатували. І ось, вийшло, що вийшло”, – описав Разіховський.

Читайте також: Могилевська розридалася на шоу “Танців з зірками 2017″(відео)

Разом з Олександром Пономарьовим у кліпі знялися екс-солістка гурту Nikita Анастасія Кумейко та 70-річна українська модель Галина Герасимова.

“Нана – шикарна актриса. Я в захваті від неї. Ну а Саша – він прекрасний, ми відразу знайшли спільну мову. Він слухняний. Зазвичай з людьми такого рангу і статусу працювати складно”, – додав режисер.

Що ж стосується самої старшої моделі в Україні, Разіховський впевнений, що відшукати когось кращого на роль головної героїні було б нелегко.

“Я довго шукав актрису, і це було дуже складно. Та тільки я побачив першу її фотографію, кажу: “Вона!”, – згадав він.

Шанувальники артиста називають новий кліп “глибоким” і зізнаються, що він “викликає мурашки на шкірі”.

You cannot copy content of this page