fbpx

Гройсман відверто розповів, чи будуть в Україні підвищувати пенсійний вік

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запевняє, що влада не буде підвищувати пенсійний вік в рамках запланованої пенсійної реформи, як на тому наполягає головний кредитор Києва – Міжнародний валютний фонд, пише 7dniv

“12 мільйонів пенсіонерів давно чекають цієї реформи.

Я ще раз хочу пообіцяти: з 1 жовтня, і ми будемо просити український парламент підтримати наші пенсійні зміни, які будуть відповідати національним інтересам, інтересам українських громадян … Там (в цій реформі ред.) не буде підвищення пенсійного віку, там не буде цього, там буде скасування оподаткування пенсій працюючих пенсіонерів.

Там є підвищення пенсій для українських пенсіонерів, від 200 до 1 тисячі щомісячної доплати отримають 5 мільйонів 620 тисяч українських пенсіонерів”, – сказав прем’єр в ефірі телеканалу 112 Україна в п’ятницю ввечері.

МВФ схвалив на початку квітня виділення Україні чергового траншу в 1 мільярд доларів в рамках програми фінансової допомоги, при цьому закликавши “продовжувати сумлінні зусилля по залишається суверенної заборгованості”.

Фонд закликав Україну не відкладати проведення пенсійної реформи, включаючи підвищення пенсійного віку, а також впровадження структурних реформ для поліпшення бізнес-середовища та залучення інвестицій, почати приватизацію і розвиток ринку земель сільськогосподарського призначення.

Однак ініціативи з реформування пенсійної системи і запровадження ринку землі в країні поки не знаходять підтримки в парламенті.

Читайте також:ГРОЙСМАН РОЗПОВІВ, ЗА ЯКОЇ УМОВИ ГОТОВИЙ ПІТИ У ВІДСТАВКУ

You cannot copy content of this page