fbpx

Гройсман обурився рішенням судді і ледь не зірвався на “пі пі пі”

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив провести перевірку рішення Апеляційного суду міста Києва про повернення контрабандних грошей на суму 230 тис. євро і більше 783 тис. доларів громадянці Італії, яку затримали в аеропорту “Київ” у жовтні 2016 року. Відповідну заяву глава уряду зробив на засіданні Кабінету міністрів 11 січня, передає “УП”.

“В одному із пунктів пропуску митників була затримана громадянка Італії з мільйоном доларів готівки. Першу інстанцію митниця виграла… Рішенням Апеляційного суду митницю зобов’язали повернути гроші, а громадянку Італії визнати невинною”, – сказав Гройсман, додавши, що під час засідання суду представнику митниці навіть не надали слово.

За словами прем’єра, суддю Апеляційного суду Києва, який виніс вказане рішення, звуть Мельник В. В. Гройсман наголосив, що митникам пропонували хабар 200 тисяч доларів за повернення незаконної контрабанди, але “вони не пішли на це”.

“Я сьогодні звернуся до всіх органів контролю, уповноважених перевірити рішення суду”, – запевнив прем’єр.

За словами міністра, він також звернеться до Національного антикорупційного бюро, і закликав Міністерство юстиції долучитися до розгляду цього питання.

“Все інше, що б я хотів сказати судді, я утримаюся. Тому що це будуть тільки сигнали “пі-пі-пі” в ефірі телеканалу. Я не хотів би цього робити, але я ще раз наголошую, що совість треба мати”, – уклав Гройсман.

Читайте також:  Елітний шопінг-скандал. Журналісти оприлюднили розслідування про власницю люксового бутика в Києві (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page