fbpx

Елітний шопінг-скандал. Журналісти оприлюднили розслідування про власницю люксового бутика в Києві (відео)

Нещодавно у аеропорті “Київ” блондинка намагалася перевезти мільйон доларів в коробці.

Навколо інформації про намагання вивезти з України майже мільйон доларів у коробці з-під взуття розгорівся скандал. Журналісти “Грошей” виявили, що до нього можуть бути причетними високопосадовці, зокрема, голова Державної фіскальної служби Роман Насіров.

Нещодавно у аеропорті “Київ” був помічений солідний чоловік разом з ефектною блондинкою, які прямували на рейс до Мілана. Загадкова жінка намагалася провезти до Італії майже цілий мільйон доларів просто у коробці з-під взуття. Силовики прохопилися, що вона працює у магазині елітного одягу.

За день Мережу облетіла новина про власницю люксового бутику “Санахант”, яка поскаржилася до поліції на квартирне пограбування: мовляв, у неї з хати винесли сотні тисяч доларів та евро – разом понад мільйон. Ім’я заявниці – Оксана Мороз.

Екс-заступник голови Фіскальної служби Констянтин Лікарчук оприлюднив згодом інформацію про те, що нібито Оксана Мороз-Хант намагалася вивезти свої ж псевдовкрадені гроші. За його словами, прикриття жінці забезпечував Насіров або хтось із його оточення. Митник в аеропорту при цьому виявив купу грошей випадково. Журналісти ж дізналися, що власниця “Санаханту” – Оксана Мороз-Хант – є кумою екс-президента Віктора Ющенка й банкіра Сергія Буряка.

У Насірова згодом відзвітували, що жінку таки затримали. Нею виявилася не пані Оксана, а загадкова італійка. Тим часом, за словами екс-фіскала Лікарчука, пасажири рейсу на Мілан впізнали солідного чоловіка, який супроводжував скандальну білявку із мільйоном в коробці. Мовляв, це прокурор – Володимир Бедриківський, керівник Департаменту Генпрокуратури із нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності. Він цього року вже засвітився у грошовому скандалі, “забувши” задекларувати елітне майно. Постійні відвідувачі бутика пліткують, що саме він тепер займається порятунком репутації бізнес-леді.

Читайте також: Італійка намагалася вилетіти з Києва з мільйоном доларів у коробках з-під взуття (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page