fbpx
Події
Гройсман анонсував нове підвищення мінімальних зарплат

Мінімальна заробітна плата зросте з наступного року.

Прем’єр міністр України Володимир Гройсман прогнозує підвищення мінімальної заробітної плати на фоні зростання економіки.

Про це він повідомив прес-службу Кабінету Міністрів України, пише ТСН

“Середня заробітна плата по країні до кінця року перевищить 7 тис. гривень, мінімальна заробітна плата – 3200 грн. Але наступного року мінімальна заробітна плата зросте. Ми все будемо робити для того, щоб економічний ріст приводив до збільшення доходів громадян”,

– зазначив глава Уряду.

Читайте також:ГРОЙСМАН РОЗПОВІВ ПРО ЗМЕНШЕННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ВЧИТЕЛЯМ, МЕДИКАМ ТА ВІЙСЬКОВИМ

На його думку, зміцнення національної економіки дозволить збільшити доходи українців та підвищити заробітну платню.

Прем’єр зазначив , що ключовим моментом росту стане стимулювання створення нових робочих місць через розгортання масштабних інфраструктурних проектів, підтримка промисловості.

Глава Уряду нагадав, що програми підтримки вже працюють в агросекторі, фармакології, машинобудуванні. Найближчим часом уряд представить проект закону, який дозволить провести швидку модернізацію та переоснащення підприємств. Зокрема, йдеться про 3-річну розстрочку по сплаті ПВД при імпорті обладнання, якого немає в Україні.

“Це нові технології, виробництва в країні і підтримка реального сектору економіки. А що заробить економіка, будемо реінвестувати у життя людей. Наш пріоритет – розвивати економіку і, як результат, віддавати людям належне через зарплати і пенсії”, – підкреслив Володимир Гройсман.