fbpx

Гранітні кар’єри на Житомирщині – ідеальне місце для літнього вікенду(відео)

Гранітні кар’єри навколо містечка Коростишів на Житомирщині – ідеальне місце для літнього вікенду. Ліс, гранітні скелі, чиста джерельна вода. Це мальовничий куточок рукотворної природи – Коростишевський каньйон на Житомирщині, пишуть “Факти.ICTV”.

Колись тут добували граніт. Нині це місце – туристична принада. Їдуть сюди звідусіль за лісовим повітрям, чистою водою, яка затопила дно кар’єру та незабутнім краєвидом – скелясті гранітні береги сягають до 20 метрів.

І таких кар’єрів навколо Коростишева – гранітної столиці України кілька. Цей найменший, але найкрасивіший та найулюбленіший серед туристів. Вода в каньойоні особлива, багата на родон, інертний газ, що здатен лікувати. Родонні води лікують кістки, сустави. Купання сміливці поєднують зі стрибками у воду.

А ще ці гранітні брили – рай для скелелазів. Спортсмени-початківці з’їжджаються сюди з усієї країни. І вдало поєднують спорт з відпочинком. Територія навколо водойми доглянута. Альтанки, оглядовий майданчик, облаштовані спуски. Можна придбати харчі.

Читайте також: Місце якого немає на карті: унікальне бірюзово-блакитне озеро на Прикарпатті вpазило мережу(фото, відео)

Ночівлю пропонують або в наметі, або за 200 метрів на березі сусіднього озера в готелі. За двомісний номер доведеться викласти 800 грн. А ще тут можна на велосипеді поганяти лісовими стежками. Година аренди коштує 50 грн, день – 180. Також покататися на катамарані та порибалити.

Добратися до Коростишівських кар’єрів не складно навіть для туриста без авто. Щоденно з Києва до Житомира через Коростишів курсують автобуси. Півтори години і ви на місці.

You cannot copy content of this page