fbpx

Гороскоп на 26 червня-2 липня: Овнам потрібно відновити зв’язок з далекими родичами, а Рибам – відправитися у відпустку з коханими

Астролог Любов Шехматова розповіла, чого чекати різним знакам зодіаку на цьому тижні

ОВЕН. Для вас життєдайне джерело – це сім’я. Зосередьтеся на домашніх справах, наведіть порядок в домі, залатати дірки в психологічній аурі родини. Наради з домочадцями є необхідним атрибутом буття, адже кермо влади в їх руках. Зараз активізується дух родоводу, тому цуратися проблем близьких не можна – заблоковано пуповину живлення генетичного досвіду попередніх поколінь роду. Копайтеся в історичному минулому свого краю, вивчайте національні традиції, досліджуйте сімейне коріння. Бажано відвідати місце народження, відновити зв’язок з далекими родичами.

Зараз завершується двомісячна боргова смуга розплати з кармічними “кредиторами”. Можливо на фініші “хтось” (або обставини) зажадає віддати належне, тому не скупіться! Так треба. І обов’язково виконайте дані обіцянки.

ТЕЛЕЦЬ. У відносинах з близькими, родичами, колегами намічається трансформативності оздоровча смуга, відносини повинні перейти на новий виток розвитку. Підведіть підсумки, розставте точки над “i” і починайте все по-новому з урахуванням допущених раніше промахів.

На діловій території час продуктивної співпраці з давніми партнерами. Пускатися в автономне плавання не слід, тільки в гармонійному колективі ви здатні проявити таланти, стати гідним діловим союзником. Якщо не вистачає грошей, у борг не беріть, задовольняйтеся скромним достатком. Так, ви блискучий професіонал, але з березня до 13 серпня доля обмежила джерела прибутку, “заблокувала” спонсорів. І шеф тут не винен.

Творіть, любіть, розважайтеся разом з коханими людьми. Фортуна буде опікати Тельців, які здатні ощасливити всіх, хто волею долі опинився поруч. Випадкових осіб тут немає. Тримайтеся Раків.

Читайте також: Макіяж “очі кошеняти” – новий б’юті-тренд (фото)

БЛИЗНЮКИ. На шляху бажань горить зелене світло. З фінансами проблем у працелюбів не буде. Інвестуйте все, чим багаті, в сімейне благополуччя, робіть важливі покупки, піклуйтеся про душевний комфорт під рідним дахом. Енергії зараз хоч греблю гати! Головне – по-хазяйськи підходити до витрат сімейного бюджету, щоб зберегти сімейну репутацію. На службі трудіться сумлінно, задовольняючись нинішнім статусом, ладнайте з колективом. Рух вгору обмежено. Благодатний заряд, певний для кар’єрного зростання, доля велить направити на особисте щастя, відновлення сімейної фортеці, яка в майбутньому стане надійним притулком від негараздів і катаклізмів.
Уникайте конфліктів, схрестивши багнети спільних інтересів, ви можете програти, недооцінивши супротивника. Його наміри глибоко приховані.

РАКИ вступили в фазу перетворення. Більшість потреб і бажань відходить у минуле, звички кардинально змінюються, недоліки зникають, тому не зволікайте, а скоріше завершуйте недопрацьовані хвости, інакше потім вони надовго зависнуть баластом, заважаючи прогресивному руху.

Дбайте про персональному моральному іміджі, зараз ви в центрі уваги, кожен крок під мікроскопом оточення, тому найменші промахи поведінки “відгукнуться” поганою репутацією. Доцільно зробити ревізію в дружньому колі, залишивши поруч осіб високої духовної культури.

З колегами, роботодавцями гармонійно співпрацюйте, ви від них залежні і диктувати свою волю є повною нісенітницею. До серпня визначено тягнути старий трудовий віз, контролюйте ентузіазм, трудові перевантаження протипоказані.

ЛЕВИ. Громадська суєта вам на шкоду, не втручайтеся в колективні розбірки, це буде збивати з пантелику. Відійдіть в тінь, побудьте на самоті. Наодинці з собою зможете відчути, як правильно діяти далі, саме внутрішній голос підкаже вірні думки, зважені рішення. Тільки прикусіть язика і не афішуйте, що робите, тоді буде щастити. Благодійні акції повинні стати невід’ємною частиною буття, тоді і вам пошле високий покровитель, який змінить долю на краще, посприяє збагачення, проінвестує проекти. Останнім часом будь-які ресурси партнерів є благодатним капіталом для процвітання вашого бізнесу. Майте на увазі, якщо тут занепад, значить десь промахнулися, допустили зловживання. Усувайте помилки, дорогоцінний час безповоротно тече.

Читайте також: 5 способів менше пітніти у спеку

ДІВАМ слід приготуватися до кардинальної зміни напрямку діяльності. Як з’ясується, старі цілі себе вичерпали, це закономірний процес, прийшов час завершення відпрацьованих програм і переходу на нові орієнтири. Розгортати масштабні проекти поки рано (це буде незабаром), нехай зріють. А ви об’єднуйтеся з досвідченими союзниками (вони від Бога), друзями, рідними і готуйте грунт. Він повинен бути плідним, інакше зерна ідей і зусиль не дадуть очікуваних паростків. У подружніх пар період щастя, вас люблять і ніякі сумніви не повинні отруювати відносини. Втім, остаточне “так” або “ні” має бути за вами. Ви командир.

ТЕРЕЗИ. У сфері кадрових ротацій, професійного вдосконалення намічаються успішні доленосні події. Любіть всім серцем обрану професію, щоб поводитися благородно, без посадових зловживань, і зліт гарантований. Якщо це не ваше покликання, вистачить працювати заради грошей, пора перекваліфікуватися і реалізовувати природні таланти. Якщо наполегливо працюєте на таємному трудовому фронті, левову частку сил, благ доведеться жертвувати і неодмінно допомагати нещасним, хворим, інвалідам, бідолахам. Піклування про тварин теж входить в благодійне “меню”.

СКОРПІОНИ. Тримайтеся осіб, які поділяють ваші погляди, інтереси, прислухайтеся до їхніх думок, запозичте досвід, рекламуйте досягнення, але чітко дотримуйтеся своєї лінії задумів з практичниою підставою. Зараз ваші ідеали набувають нових барв, відходить у небуття те, що себе вичерпало і вже не може бути двигуном майбутнього. Втім, природа порожнечі не терпить, на зміну їм прийдуть нові захоплення, творчі уподобання, цікаві особистості. Не шкодуйте про вчорашній день і підтримуйте дружні відносини на високому динамічному рівні. Це трамплін в майбутнє. Людина без друзів – як дерево без коріння.

СТРІЛЬЦІ. Назріває модернізація життєвих цінностей, де потрібно психологічна гарт, об’єктивна оцінка бажань і можливостей. Приготуйтеся грати за чужими правилами і пам’ятайте: якщо за вами немає надійного матеріального, морального і заступницького тилу, ризикувати бездумно протипоказано. Якщо принесли в жертву особисте щастя на кар’єрний вівтар, є високий соціальний статус, керуйте благочестиво і не плачте з приводу відсутності особистого щастя. Одночасно сидіти на двох стільцях неможливо.

КОЗЕРОГИ. Будьте організованими, толерантними, не тираньте ділових, шлюбних супутників, вони дуже емоційні і можуть в експансивному пориві під вашим провокаційним тиском наламати дров. Подбайте про їх психологічний комфорт, дайте можливість зробити перепочинок, відпочити, і тоді кращих помічників і надійних союзників, з якими можна йти в огонь і в воду, годі й шукати. Не пускайте нічого на самоплив, узгодьте дії з партнерами, спільне співробітництво, як і серцева гармонія неможливі без добросовісної підтримки один одного.

ВОДОЛІЇ. Приділіть увагу здоров’ю, не слід панікувати з приводу поганого самопочуття – це наслідок накопиченого стресу в організмі, який повинен зцілитися від хвороб. На роботі почався аврал, тут без вас, як без рук, якщо сходження по вертикалі “буксує” – рух по службових горизонталі йде на відмінно. Беріться за нові обов’язки, завжди будьте на підхваті, не відмовляйтеся від додаткових навантажень, подужаєте! Спеціаліст широкого профілю з вас вийде чудовий. У шлюбних пар іспит на взаімоотдачу триває, якщо партнер тримається на плаву завдяки вашим ресурсам, це вписується в програму долі. І вам тільки плюс. Не шкодуйте, це спонсорство окупиться сторицею.

Читайте також:

РИБИ. Якщо подружні стосунки стали ярмом на шиї, найкращим стимулом для їх реанімації послужить спільна турбота про дітей – вирушайте разом у відпустку. Спільне творче заняття, хобі також вас об’єднає і поріднить, тому варіантів для збереження шлюбного щастя багато, вибирайте за смаками і можливостям. Любовним романтикам скакати в гречку за віддушиною не дозволено, марна трата сил, часу, грошей.

А ось в двері серцевих сиріт ось-ось постукає висока небесна гостя Любов.

Джерело.

You cannot copy content of this page