fbpx

5 способів менше пітніти у спеку

Піт допомагає організму охолоджуватися. Частково наша пітливість залежить від генетичних даних, але є й інші способи з нею боротися.

При насиченні повітря вологою випаровування води з поверхні шкіри припиняється. Тому перебування в жаркому сирому приміщенні погано переноситься.

1. Зменшіть навантаження

Коли ми докладаємо великі зусилля для виконання вправ, щитовидна залоза починає виділяти більше гормонів, які допомагають роботі м’язів. Чим вище навантаження, тим сильніше ви потієте.

2. Змініть меню

Вино, гостра та гаряча їжа, кава, солодкі газовані напої стимулюють виділення поту. Можна завести журнал харчування і фіксувати свій стан під час тренувань. Можливо, таким чином ви зможете знайти інші продукти, які змушують вас втрачати дорогоцінну вологу інтенсивніше.

Читайте также: Як врятуватися від спеки в квартирі: ТОП-10 перевірених способів

3. Підберіть правильний антиперспірант

Бажано, щоб він був практично без запаху, бо наносити його можна на усі місця підвищеної пітливості. Зробити це краще на ніч та вранці. Для більш чутливих місць можна зробити водний розчин соди і протерти їм проблемні зони, наприклад, під грудьми. Харчова сода є відмінним антибактеріальним і протизапальним засобом. Для того, щоб піт не застилав очі, можна використовувати сухий шампунь, який наноситься на волосисту частину голови до початку тренування і використовується по інструкції. Відмінний і безпечний варіант — занурити ноги в прохолодну воду.

4. Привчіть тіло до спеки

Не уникайте тренувань у спекотну пору дня, просто значно зменшіть навантаження і відвідуйте кілька разів на тиждень сауну, яка допоможе вашому тілу адаптуватися до спеки. На адаптацію може піти кілька тижнів.

5. Змініть одяг

Спортивний одяг має бути виготовлено із спеціально розроблених синтетичних тканин, які будуть відводити вологу.

Читайте також: Пахнути влітку допоможуть прості продукти з кухні, які надовго позбавлять від запаху поту

Джерело.

You cannot copy content of this page