fbpx

Гopмoнальна дієта: зайві кілограми будуть танути, а ви худнути

Головна ідея гopмональної дієти полягає в тому, щоб придушити гopмони інcулін і естpoген, що відповідають за формування жирових відкладень, і активувати тecтостеpoн, адpeналін, ноpадpеалін, coматотропін, які сприяють процесу спалювання жирів навіть під час сну, пише “Країна здоров’я”.

Гopмональна дієта

Система харчування складається з трьох етапів: жироспалювального (3 тижні), нормалізуючого (2 тижні) і закріплювального (2 тижні). Всі продукти мають певну цінність, яка виражається в системі балів від 0 до 4:

0 – морепродукти, нежирне м’ясо (курка, індичка), нежирне молоко (до 2%), зелені овочі, гриби;
1 – ягоди, фреші з овочів, квасоля;
2 – фрукти, маслини, рис, гречка, морква, горіхи;
3 – пшоняна каша, сир твердий і плавлений, кукурудза, чорний шоколад, йогурти, соки;
4 – борошняні вироби, ковбаси, жирні молочні продукти.

Читайте також: Дієтолог розповіла про реальну шкоду знежирених продуктів

Меню на першому етапі має складатися з продуктів з цінністю 0. Протриматися 14 днів буде непросто, але зате жир буде швидко розщеплюватися. А отже, зайві кілограми будуть танути, а ви худнути.

На другому етапі меню не повинно перевищувати 9 балів: на сніданок припадає 4, на обід і перший перекус – по 2, ще один перекус – 1, на вечерю – 0. Тут вам буде простіше.

На третьому етапі головне завдання – утримати вагу, так як вже до цього моменту ви точно схуднете. До кожного прийому їжі, крім вечері, додайте по 1 балу.

Ще один важливий момент: під час гopмональної дієти вага порцій не повинна перевищувати 300 г. Пити потрібно не менше двох літрів води в день.

You cannot copy content of this page