fbpx

Гомеопатія – не ліки: роз’яснення Міністерства Охорони Здоров’я

Міністерством Охорони Здоров’я зазначає, вченими було проведено 1800 досліджень, аналіз яких дозволяє зробити висновок, що гомеопатія не є підходом до лікування захворювань, пише “УП Життя”

Спростування будь-якої користі від гомеопатії було оприлюднено вченими ще у 2002 році, також у 2010 і 2014 роках, пояснюють у Міністерстві.

Лише в цьому році австралійські дослідники проаналізували понад 1800 робіт та довели, що гомеопатія, як альтернативне лікування, що спирається на супер розбавлені речовини та принцип “клин клином вибивають”, є абсолютно неефективна.

Національна рада здоров’я та медичних досліджень Австралії (Australia’s National Health and Medical Research Council) оцінила більше 1800 досліджень по гомеопатії і змогла знайти досить суворий підхід до аналізу лишу у 225 з них. Систематичний огляд цих досліджень показав, що “немає високої якості доказів на підтримку твердження, що гомеопатія є ефективною в лікуванні захворювань”.

Австралійське дослідження, яке є першою заявленою позицією, що спирається на такий ґрунтовний огляд медичної літератури, завдало остаточного удару по 200-річному альтернативному лікуванню, розробленому німецьким лікарем” з відсутнім інтересом до детальної патології, а також до звичайної діагностики та лікування”.

Читайте також: П’ять неіснуючих діагнозів, в які люди до цього часу вірять

Автори дослідження стурбовані тим, що люди, які продовжують обирати гомеопатичні препарати замість доказової медицини, стикаються з реальними ризиками для здоров’я.

Голова Національної ради здоров’я та медичних досліджень Австралії розповів, що він сподівається, що висновки призведуть до змін в системі охорони здоров’я та фармацевтики Австралії. Але він також зазначив, що “буде група людей, які не реагуватимуть на цю доповідь та будуть говорити, що це все змова установи”.

You cannot copy content of this page