fbpx
Події
Голова “Укрзалізниці” розповів, коли українцям варто очікувати на нові вагони

Навіть якщо “Укрзалізниця” матиме необхідну суму для заміни старих вагонів, виробничих потужностей в Україні для оперативної заміни усього рухомого складу залізниці не вистачить, тож українцям доведеться зачекати на повне оновлення вагонів.

Про це заявив глава правління “Укрзалізниці” Войцех Бальчун в інтерв’ю виданню “Новое время”.

“Нам необхідно запустити в “Укрзалізниці” найбільшу в історії програму модернізації рухомого складу. Але у нас тисячі вагонів і замінити їх в стислі терміни неможливо. Навіть якщо ми знайдемо необхідне для цього фінансування, у нас все одно не вистачить виробничих потужностей. Тому модернізація затягнеться на довгі роки”, — зазначив Бальчун.

Читайте також: Корупція в “Укрзалізниці”: Бальчун виявив тіньові схеми

Враховуючи цей факт, керівник “Укрзалізниці” пріоритетом вважає покращення сервісу, доки триватиме модернізація вагонів.

“Поки модернізація відбудеться, ми зосередимо наші зусилля на тому, щоб в короткі терміни підвищити стандарти обслуговування”, — заявив Бальчун.

“У нас вже впроваджена система електронного квитка. Але поки немає сучасних технологій в самих поїздах. Навіть Wi-Fi є не скрізь”,– додав він.

До слова, раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що “Укрзалізниця” має заборонити використання пасажирських вагонів, які мають технічні несправності, зокрема, несправну систему кондиціювання.

Читайте також: У Києві викрали начальника Укрзалізниці (відео)

Джерело.