fbpx
Дозвілля
“Голос країни-8”: учасниця прийшла на шоу, щоб зізнатися в коханні до Зіанджі

Дарина прийшла на “сліпі прослуховування” для того, щоб зустріти своє давнє кохання, пише “Сегодня”.

У Шостій програмі “Голос країни-8” на сцену вийде 21-річна Дарина Шевченко з Дніпра. Цікаво, що дівчина прийшла на “сліпі прослуховування” для того, щоб зустріти своє давнє кохання Зіанджу: “Десять років тому я закохалася в Бориса Апреля. Так, я знаю про зміни, які відбулися в житті Зіанджі, але мої почуття не згасли до цього часу. Я мрію потрапити в команду Потапа, і ще раз побачитися з нею. Сподіваюся, що вона мене пам’ятає, і в неділю буду співати для неї “, – сказала Дарина.

Тим часом, учасницею “сліпих прослуховувань” стане українська співачка і учасниця “Танців з зірками” Камалія. Розвернути червоні крісла зіркових тренерів артистка спробує з допомогою української народної пісні “Ой, ходить сон” в академічному виконанні. Цікаво, що саме ця колискова істотно вплинула на долю Камалії: “Я виконаю знакову для мене композицію. В дитинстві мені її співала мама, а на свого чоловіка Захура я справила враження саме цією колисковою.

Він підійшов до мене, опустився на одне коліно, поцілував руку і сказав: “З цього моменту я ваш фан. Я закохався в ваш голос. Для мене Сари Брайтман більше не існує “. Сподіваюся, що саме ця особлива пісня допоможе мені підкорити серця глядачів і тренерів”, – поділилася співачка.

Читайте також: Екс-холостячка Яна Соломко показала маленьку дочку Кіру, чиє обличчя так довго приховувала

Ще однією учасницею “Голосу країни-8” стане 27-річна дочка відомого співака і композитора В’ячеслава Хурсенко Марія, яка прийшла на проект для того, щоб продовжити шлях свого батька і подарувати нове життя його пісням. На головній сцені країни Марія чуттєво виконає пісню батька “На острові карбувати”.