fbpx

Глава УГКЦ Блаженнійший Святослав розповів як стати щасливими

У ефірі програми «Дійові особи» з Ларисою Губіною на «5 каналі» Глава УГКЦ наголосив, що коли ми чинимо добро, то почуваємося сильними і щасливими.

Зокрема Блаженнійший Святослав відзначив, що людина має вроджене відчуття добра. Це як підлітки, які мають вроджене почуття несправедливості, вроджене відчуття, що є справжнє, а що є фальшиве. Почуття хотіти робити добро, на його думку, потрібно плекати в собі.

“Кожного разу, коли ми чинимо добро, то робимо крок до свободи і крок до свого щастя”, – зазначив він.

У християнському розумінні, наголошує Блаженніший Святослав, метою людського життя є наш вічний спочинок у Бозі. «Тобто Бог є нашим щастям. І це щастя – не щось абстрактне, але хтось. Це як хлопець, коли знайде дівчину, за яку готовий своє життя віддати, відчуває момент щастя. Так само й дівчина, яка знайшла коханого хлопця і віддає себе у його руки, почувається в цей момент щасливою», – сказав Глава Церкви і продовжив: «Але це є щось, що є людське і тимчасове. А наш Господь є вічним. Він є найбільшим добром, і коли ми себе віддаємо Йому, відчуваємо тоді повноту щастя. Тому метою існування Церкви є спасіння людських душ, дати людині досягнути тієї мети, для якої взагалі існуємо в цьому всесвіті, – щоби кожна людина осягнула своє щастя – вічне життя».

«Чиніть добро і ви відчуєте насолоду від цього, радість. Ви відчуєте, що чинити добро – це не складно, а навпаки – радісно. І тоді ми є дуже сильні, як казав Блаженніший Любомир», – резюмував духовний лідер.

Департамент інформації УГКЦ

You cannot copy content of this page