fbpx
Події
“Геть звідси, тварюко українська!”,- українській патріотці у Криму погрожують колишні друзі

В окупованому Росією Криму українським патріотам погрожують вчорашні друзі, називаючи “українськими тварюками”. Про це розповів голова громадської організації “Шторм” Олена Антонова, яка залишилася жити в Криму, де допомагає іншим патріотам знову отримати українські документи, передає “Обозреватель”. 

“За російським законодавством я не роблю нічого протизаконного. Мене сприймають як не зовсім адекватну людину, яка вигадала, що вона українка. Але їм нічого мені пред’явити. Погрожують мені вчорашні друзі, з якими ми пили чай на моїй кухні, спілкувалися, товаришували.

Сьогодні вони кажуть мені: “Ти тут жити не будеш”, “Забирайся у свою Україну”, “Геть звідси, тварюко українська”. Це, якщо чесно, боляче чути кожен раз. Неможливо звикнути до цього”, – поділилася Антонова.

Читайте також: “Я проти України не воюю. Просто захищав мирних громадян від ВСУ”,- Агєєв не вважає, що це вiйна, каже “братська допомога”(відео)

Вона наголосила, що незважаючи на це, залишити півострів не планує.

“Ніколи. Я не буду і не хочу цього робити (їхати. – Ред.). Як і тисячі людей, які живуть у Криму, я усвідомлюю і відчуваю себе українкою”, – зазначила Антонова.

Вона уточнила, що прихильників Росії у Криму все одно стає менше після того, як вони зіткнулися з російськими реаліями.