fbpx
Події
Фото онука побачила в Інтернеті: прикарпатка через десять років знайшла хлопчика у дитячому будинку (відео)

13-річний Богданчик з Прикарпаття народився з важкою формою ДЦП. Мати народила його у віці 17 років. Коли хворобу дитини підтвердили лікарі, батько покинув сім’ю, а мама поїхала на заробітки, віддавши Богдана в інтернат. Згодом мати померла від пневмонії, а хлопчика перевели в інший інтернат. Протягом 10 років свого онука шукала Марія Панасюк. Про це повідомляє  press-centr

Після смерті доньки, бабуся втратила зв’язок і зі своїм онуком. Минуло 10 років, поки хлопчика знайшла його тітка – Ганна Оксентюк, яка випадково впізнала його на фото з сиротинця у Мережі. Як виявилося, хлопчик живе у Залучанському дитбудинку на Прикарпатті.

Пані Марія зустрічала онука зі сльозами на очах. Каже, усі ці 10 років думала про нього і коли ходила до церкви – молилася за здоров’я дитини.

Богдан – найстарший онук пані Марії. Його новою мамою усі ці 10 років була соціальна працівниця інтернату Ольга Андресуляк. Через хворобу хлопчик майже не говорить і не рухається. Однак він розуміє усе, що відбувається.

Знайти хлопчика допомогли волонтери, які займаються пошуком рідні для сиріт. Коли до них звернулася тітка хлопчика, вони навіть оплатити дорогу до інтернату.

«Можливо, це єдиний шанс, коли вони можуть зустрітися», – каже волонтер Дмитро Грицюк.

Читайте також:ТРАГЕДІЯ НА ПРИКАРПАТТІ: ЗАГИНУЛА МАТИ ТА ДВОЄ ДІТЕЙ-БЛИЗНЯТ (ВІДЕО)