fbpx
Авто
Фото і відеофіксація в Україні поліція надала пояснення

Для того, щоб розпочати відеофіксацію пopушень правил дорожнього руху необхідно прийняти ще один законопроект – основний законопроект за цією системою вже прийнятий, розповів міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков в ефірі українського телеканалу.

“Ми звернулися за відповідною процедурою (визначення компанії-установника камер – Ред.) у Всесвітній Банк, щоб вони нам порадили, як цю ситуацію вирішити, щоб не було у нас ні cпoкус, ні питань, коли приватна фірма розставляє ці камери по всій країні і отримує відсоток від виручки “, – пояснив.

“Цей проект закону лежить в парламенті і дуже розраховую, що до грудня він буде. Думаю, що у нас по країні буде близько 4 тисяч камер”, – повідомив Аваков.

Глава МВС України зазначив, що в Польщі введення 500 камер забезпечило зниження числа порушень на 30% за два роки.

Читайте також: Як найшвидше прогріти салон машини

“У нас будуть, сподіваюся, 4 тисячі камер, які будуть теж не відразу, а поступово. І впевнений, ми отримаємо зниження. До цих камер ми додамо ще інтелектуальні камери, які будуть націлені не так на пopушення ПДР, а будуть спрямовані на контроль за кримiнoгенною ситуацією, тобто за бaндuтaми і так далі “, – розповів міністр.

Як пояснив міністр, частина зібраних в спеціальний фонд грошей буде йти на фінансування самої системи безпеки. Друга частина буде йти в фонд безпеки дорожнього руху, а ще частина буде йти місцевій владі.

Джерело.