fbpx
Дозвілля
Фінансовий гороскоп на лютий: Овнам повернуть борги, а Стрільці переживуть енергетичний сплеск

Водолій
Прибуткові дні: 11, 16, 18, 27
Збиткові дні: 1, 6, 14, 22
З грошима в цьому місяці буде повна плутанина. То ви будете докладати максимум зусиль, але фінанси або не будуть з’являтися або будуть спливати в невідомому напрямку. Те доля буде підносити подарунки у вигляді несподіваних грошових надходжень. Ставтеся до всього спокійно – хиткий період триватиме недовго, а ваші зв’язки з колегами активізуються. Можливі вдалі поїздки.

Риби
Прибуткові дні: 5, 11, 22, 27
Збиткові дні: 1, 4
Лютого для представників цього знака обіцяє стати вельми сприятливим. Великі шанси отримання більш високої посади і підвищення авторитету в очах начальства. Але необхідно виробити чітку тактику ведення важливих зараз справ і дотримуватися її. Намагайтеся вчитися чомусь новому і застосовувати ці знання в повсякденному житті, правильно плануйте свій час і не відмовляйтеся від допомоги.

Овен
Прибуткові дні: 1, 11, 13, 27
Збиткові дні: 2, 8
У лютому Овнів порадують нові ділові контакти, але ось фінансове становище буде нестабільним, і тільки до кінця місяця все владнається. Для цього треба буде діяти наполегливо і сміливо, проявляти кмітливість і бути уважним до дрібниць. Швидше за все, вам повернуть давній борг, а партнери запропонують взаємовигідне співробітництво. Взагалі, приводів для свята буде багато.

Телець
Прибуткові дні: 10, 13, 17, 23
Збиткові дні: 1, 4, 8
У цей період Тельцям частенько не вистачатиме коштів. Але, окрилені новими ідеями, представники цього знаку зможуть знаходити гроші і швидко отримувати прибуток. Насправді треба просто переглянути свої плани і вибудувати їх черговість. Інакше фінанси будуть витікати на всякі божевільні ідеї. Тому детально вивчайте ризики і ретельніше зберігайте отримані результати.

Близнюки

Прибуткові дні: 4, 6, 11, 28
Збиткові дні: 1, 9, 17, 19
Місяць спокійний і пасивний, кар’єра буде залежати від минулих досягнень. Ті, хто підметушився в січні, будуть продовжувати зростання по накатаній, а ті, хто сидів склавши руки, в цьому місяці не отримують шанс щось змінити. Начальство буде уникати вас, але і ви не поспішайте йти з ним на діалог. Робіть якісно свою роботу, а там час покаже. Але потрібно вчасно виявити ініціативу.

Рак
Прибуткові дні: 10, 15, 21, 24
Збиткові дні: 1, 3, 19, 28
Період досить напружений: вас можуть змусити покинути свій пост або відмовитися від звичних для вас заробітків. Якщо ви не будете впадати у відчай і продовжите наполегливо працювати, це через якийсь час призведе до підвищення добробуту і додасть вам впевненості в собі. Слідом підтягнуться фінансова стабільність, вдалі поїздки і цікаві пропозиції в плані роботи.

Лев
Прибуткові дні: 4, 8, 21, 27
Збиткові дні: 3, 11, 19, 23
Завдяки зацікавленості деяких осіб ви отримаєте заступництво і цікаві проекти, але підвищення в посаді і надбавка до зарплати в цьому місяці вам не світять. Втім, непрацюючі представники цього знаку зможуть перетворити в хороший джерело доходу своє хобі. Великі витрати краще не планувати – ставитися до грошей коштує раціонально, ретельно продумуючи кожен крок.

Діва
Прибуткові дні: 14, 16, 20, 26
Збиткові дні: 1, 11, 17, 28
Ваш девіз цього місяця: “Хто володіє інформацією – той володіє світом”. Від вашого вміння слухати буде залежати і ваш фінансовий успіх. Постарайтеся охопити якомога більше джерел: займіться самоосвітою, вникати, про що говорять колеги і начальство. Це не тільки обіцяє непогані гроші в майбутньому, але навіть сьогодні ви можете почати збільшувати прибуток і знайти душевний спокій.

Ваги
Прибуткові дні: 22, 23, 26, 28
Збиткові дні: 2, 3, 12, 19
У цьому місяці ви будете докладати багато зусиль для досягнення своїх цілей, і ваша завзятість буде винагороджена. У вас все вийде, не дивлячись на думку оточуючих, яка буде для вас не дуже втішною. Ближче до 20-му напруга в стосунках спаде, і ви будете заохочені як фінансово, так і морально. Але не поспішайте витрачати зароблене: відкладіть гроші, в найближчому майбутньому вони вам знадобляться.

Скорпіон
Прибуткові дні: 3, 6, 22
Збиткові дні: 8, 11, 19
Лютого присвятіть розвитку вже розпочатій справі, навіть якщо вона здається вам безперспективною. Насправді ви не вибрали ще всі можливості затіяного підприємства. Не поспішайте приступати до чогось нового, більш того – будьте обережні з новими людьми і не поспішайте підписувати важливі документи – сім разів відміряйте. Відкладіть поки важливі рішення. Якщо наберетеся терпіння, все задумане здійсниться.

Стрілець
Прибуткові дні: 7, 9, 17, 23
Збиткові дні: 1, 25, 28
Цей період обіцяє Стрільцям небачений енергетичний сплеск і невгамовну спрагу діяльності. Вірогідні хороші ділові перспективи. Але грошову удачу, скоріше за все, принесуть старі, перевірені роками методи і стратегії. При цьому все доведеться робити самому, перекласти на когось роботу і відповідальність не вийде. Довіряйте інтуїції, вірте в краще і не дозволяйте передчуттям затуманювати розум.

Козеріг
Прибуткові дні: 1, 9, 13, 15
Збиткові дні: 22, 25, 27, 28
У лютому вам варто закріпитися на досягнутих рубежах. Ви зможете перетворити те, що ще недавно давалося великими зусиллями, в звичайну роботу зі стабільним і надійним доходом. Також ви можете розраховувати на підвищення зарплати або премію. Але намагайтеся не включатися в інтриги, поменше обговорювати начальство і висловлювати своє невдоволення з приводу.

Читайте також: БАНДЕРІВСЬКИЙ ГОРОСКОП: ОВЕН ГОДИТЬСЯ В ПАРТИЗАНИ, ВОДОЛІЙ – В ШПИГУНИ

Джерело.