fbpx
Перейти до вмісту

Фінансовий гороскоп до кінця грудня 

Фінансовий гороскоп до кінця грудня

У фінансовому плані грудень вимагатиме від нас концентрації уваги на цьому питанні, але й нагородити може добрими бонусами.

Овени, Близнюки та Скорпіони зможуть не лише заробити, а й відкласти потрібну суму у другій половині грудня.

Рекомендація всім знаків зодіаку — уникати глобальних витрат. Вам буде притаманне бажання виявити щедрість, але робити це потрібно, ретельно зваживши свої можливості та не піддаватися бажанню скупити все на своєму шляху.

Якщо як подарунок ви обрали велику техніку, обов’язково придбайте її до 29 грудня. Після цієї дати такі покупки ризикують виявитися неналежною якістю, що спричинить повернення або ремонт техніки.

Овени – на вас чекає успіх і фінансові бонуси. А це означає, що ділова активність у другій половині грудня приємно позначиться на гаманці. Ви легко зможете відкласти потрібну вам суму на депозит.

Тельці – на вас чекають кризові та несподівані ситуації, пов’язані з грошима. Не варто піддаватися азарту наприкінці грудня. А розраховувати можна хіба що на грошовий подарунок від другої половини. Зважуйте свої рішення під час поводження з грошима в цей період. Вдалий шанс вам надається, якщо ви зайняті у сфері логістики, нотаріальної чи банківської справи.

Близнюки – вами будуть задоволені клієнти та партнери, відбою від замовлень точно не буде. Хороші гроші принесуть продажі чи партнерські відсотки. Найоплачуванішою стане бьюті-сфера, сервісні служби, також не залишаться в образі менеджери та продавці.

Раки – найпрацездатніші у грудні, рутини хоч і багато, але гріє думка отримати хороший бонус за підсумком. У голові виникають амбітні бажання, планів та ідей багато, так і хочеться їх реалізувати. Але не всі Раки отримають грошовий прибуток за працю цього місяця, деяких виплати наздоженуть пізніше.

Леви – прибутковими будуть самостійні проекти, але проблема в тому, що діяти вам зовсім не хочеться. У грудні будь-яка ідея може стати для вас успішною. Варто виявити силу волі і опинитися на коні. В іншому випадку дохід залишиться на колишньому рівні.

Діви – тримайте руку на пульсі, щоб не піти в мінус. Доходи можуть скоротитися або ви зіткнетеся із затримками в отриманні грошей, що викликає тимчасові обмеження. Допоможе вам природне вміння аналізувати та рахувати гроші. Деяких Дів тимчасово переведуть на дистанційну роботу. Або ви самі можете вибрати такий варіант або зіткнутися із необхідністю працювати з дому.

Терези – вас охоплять творчі завдання, а хтось навіть зважиться на перші кроки у підприємництві. У цьому випадку виникне потреба взяти кредит або зайняти гроші на деякий час. Вашу працю буде помічено. А завдяки старанності переробки не залишаться без оплати.

Скорпіони – вам надається шанс збільшити фінанси. У грудні ви зможете відкрити додаткове джерело прибутку. Можливо, пропозиція буде не одна, вам залишається лише вибрати.

Стрільці – у другій половині грудня сил стане ще більше, вам надасться шанс яскраво себе проявити. Можливо, ви знайдете варіант виступити з доповіддю у своїй сфері, не відмовляйтеся від такої можливості. Або просто станете найкращим працівником місяця у своїй сфері. Заробіток буде хоч і не надто високий, зате стабільний.

Козероги – на вас чекають витрати. А найбільш високооплачуваними Козерогами у грудні стануть ті, чия робота пов’язана з іноземними клієнтами, компаніями, сировиною чи комплектуючими. Також фінансовий успіх можна очікувати в незвичайних сферах, таких як організація ретритів та викладачів йоги. Решті краще контролювати витрати і докладати зусиль трохи більше звичайного.

Водолії – на вас чекають квартальні бонуси, заслужені нагороди. Вам вдасться не лише заробити, а й відкласти. Можна подумати про короткострокові вклади, що допоможуть збільшити суму накопичень. Куш зірвуть віддальники всіх мастей.

Риби – у другій половині грудня фінанси повністю залежатимуть від ваших зусиль. Зосередьте свою увагу на роботі та соціальній активності. Видається чудовий шанс проявитися в роботі, особливо прибутковими будуть проекти, пов’язані з брендингом і маркетингом. Закупіть рекламу – і ваші старання окупляться сторицею.

Позначки:

You cannot copy content of this page