fbpx
Події
Фіналісту “Євробачення-2017” необхідна термінова пересадка серця (фото, відео)

Представник Португалії на “Євробаченні-2017”, чарівний Сальвадор  має критичний стан здоров’я.

Йому необхідна термінова операція на серці, повідомляє The Mirror, пише obozrevatel

Артист ледь може репетирувати і виступати з хворим серцем. 27-річний Сальвадор вже був названий найкращим представником Португалії за всі роки участі країни в “Євробаченні” – серед фаворитів він займає другу сходинку на думку букмекерів, поступаючись лише італійцю. Але лікарі поставили співакові невтішний діагноз, і до кінця року йому необхідно знайти донора серця, щоб вижити.

Сальвадор не хотів, щоб ЗМІ розголошували його лікарську таємницю, але після того, як співак був обраний представляти свою країну на “Євробаченні-2017”, йому було необхідно зробити операцію з видалення двох гриж. Саме тому Сальвадор не був присутній на підготовчих етапах конкурсу і прибув до Києва лише в день відкриття, 7 травня.

Європейський мовний союз прийняв до уваги те, що Сальвадор страждає вродженим пороком серця, який не дозволяє йому брати участь у всіх організаційних заходах нарівні з іншими конкурсантами. На репетиціях музиканта заміняла його сестра Луїза, яка також є співавтором композиції Amar Pelos Dois.

Подібне виключення з правил не завадило гідно виступити представнику Португалії і пройти у фінал.

Читайте також:НЕОЧІКУВАНО. ЄВРОБАЧЕННЯ-2017: ПІСЛЯ ПЕРШОГО ПІВФІНАЛУ БУКМЕКЕРИ ДАЛИ НОВИЙ ПРОГНОЗ НА ФАВОРИТІВ

facebook