fbpx

Неочікувано. Євробачення-2017: після першого півфіналу букмекери дали новий прогноз на фаворитів

Європейські букмекери оприлюднили свіжий рейтинг, в якому спрогнозували п’ятірку лідерів міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017 , пише lime.apostrophe

Згідно таблиці ставок букмекерської контори William Hill, шанси на перемогу в Євробаченні-2017 на даний момент виглядають так:

Італія – ​​2;

Португалія – ​​2.87;

Болгарія – 15;

Вірменія, Бельгія, Швеція – 17;

Великобританія – 26.

Так, букмекери контори William Hill після виступу учасників першого півфіналу вважають, що перемога, найімовірніше, дістанеться італійцеві Франческо Габбаной або португальцю Сальвадору Собралом.

Габбаной був лідером ставок з самого старту Євробачення – ще до його виступу на сцені конкурсу. До речі, пісня Франческо звучить італійською, а цю мову розуміють все ж набагато менше людей, ніж англійську. Проте, представник Італії зачепив багатьох своєю харизмою.

А ось португалець Сальвадор Зібрав – дійсно “темна конячка” цьогорічного конкурсу. Судячи з відгуків в соцмережах і оплесків у залі, своїм виступом в першому півфіналі він убив публіку наповал. Мабуть, букмекерів теж, раз вони практично зрівняли його шанси на перемогу, поставивши в один ряд з Габбаной.

Відзначимо, що раніше португалець займав в рейтингу четверте місце , а потім – третє. .

У той же час українському представникові – рок-групі O. Torvald пророкують аж 23-24 місце.

Читайте також:ЖАХЛИВІ ВЕДУЧІ Й ВІДСУТНІСТЬ АТМОСФЕРИ: ЖУРНАЛІСТ ПРО ВІДКРИТТЯ ЄВРОБАЧЕННЯ

You cannot copy content of this page