fbpx

Фанат увічнив Лободу на своєму тілі (фото)

Шанувальник української співачки Світлани Лободи зробив татуювання з зображенням її портрета, зазначивши, що ексклюзивний дизайн ескізу був розроблений ним особисто. Про це повідомляє прес-служба співачки. LOBODA, з аншлагом відіграла кращий концерт літа в одеському Ibiza Beach Club, на прохання глядачів тричі виходила на біс, а також не відмовила шанувальникам в особистій зустрічі.

Після концерту артистку чекав за кулісами її фан-клуб, один з членів якого представив Світлані своє тату. Шанувальником співачки виявився інженер-механік, більшу частину свого життя провів у море, де музика LOBODA стає для нього джерелом натхнення, надихає і допомагає долати труднощі. Схвильований особистим знайомством зі співачкою фанат попросив улюблену артистку розписатися на його плечі і запевнив, що намагатиметься на максимально довгий час зберегти її підпис.

Читайте також: ЛОБОДА ВКОТРЕ ПОБУВАЛА В РОСІЇ, ТА ЩЕ Й З ПОДАРУНКОМ (ФОТО)

Це вже не перший випадок, коли шанувальники співачки роблять тату з її зображенням на тілі. Кілька років тому цю традицію започаткував фанат з Донецька, продовжив її одесит, а один з жителів Харкова набив на плечі відразу два портрета Світлани Лободи.

фанат Лободи

Джерело.

You cannot copy content of this page