fbpx
Події
Епідемічний поріг близько: кожен день хворіють тисячі дітей

Осінь своєю мінливістю схиляє жителів великих міст залізти разом із застудою під затишну ковдру. Тим більше, що до сих пір не у кожному будинку міста Києва увімкнули опалення.

Завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень Людмила Самчук повідомила  що інтенсивний показник захворюваності не перевищує епідеміологічний поріг, але він досить близько.

“Інтенсивний показник – 532 хворі людини на 100 тис. населення, а пороговий рівень – 707 осіб на 100 тис. населення. За минулий тиждень з 10 по 17 жовтня в місті Київ було зареєстровано 15 466 осіб, які захворіли грипом або ГРВІ. Серед них 11 197 дітей до 17 років. За минулу добу кількість хворих – 3 134 особи, з них дітей – 2 095”, – прокоментувала Людмила Самчук.

І хоча за офіційними даними кількість хворих на грип та ГРВІ не наближується до епідеміологічного порогу – на лікарняний йдуть все більше жителів Києва. А основну масу хворих становлять діти шкільного віку.

На сьогодні серед тих, хто звернувся по допомогу до лікаря, поки ще не зареєстровано випадків Гонконгського грипу.

Початок простудного сезону стартував у кінці вересня. Епідемія грипу очікується в кінці грудня – на початку січня. Проте, вакцина від грипу досі проходить сертифікацію, і поліклініки запрошують робити щеплення на початку листопада.

Читайте також:ЛІКАРІ НАЗВАЛИ 5 ПРОДУКТІВ, ЯКІ ВИКЛИКАЮТЬ СТАРІННЯ

Поки що не варто зациклюватися на відсутності вакцини, адже лікарі не бачать приводів для паніки, але все ж наполягають на тому, щоб українці уважніше ставилися до свого здоров’я. На сьогодні вони радять максимально уникати місць великого скупчення людей, не допускати переохолодження на вулиці і вдома, приймати вітаміни та гарненько висипатися. Будьте здорові!

Джерело.

facebook