fbpx
Події
Експерт розкрив план Савченко

Нардеп намагається дискредитувати владу і створити додаткове напруження в суспільстві, вважає Безсмертний.

Участь народного депутата Надії Савченко в переговорах з ватажками бойовиків, а також її залученість в процес обміну полонених робиться для того, щоб дискредитувати чинну українську владу. Таку думку в ефірі телеканалу “112 Україна” висловив екс-представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактній групі Донбасом Роман Безсмертний.
“Я б дивився на це трохи складніше. Починаючи від цього спектаклю з народним депутатом Савченко, закінчуючи цієї цифрової грою (обмін 690 на 47, – ред.) – це складові одного плану. Це називається дискредитація української влади і створення внутрішнього напруження між владою та суспільством, інкорпорування в суспільство додаткового напруження. Ця інформаційна тряска робиться не випадково, вона паралельно супроводжується загостренням по лінії розмежування. Все це є складові продуманого плану. Треба навчитися на це реагувати способом, коли треба діяти досить швидко, і у нас є відповідальні особи, які приймають рішення. Те, що ми виглядаємо трохи неадекватно, це немає сумнівів. Ми не маємо центру, який приймає рішення, яке управляє цими процесами”, – вважає Безсмертний.
Нагадаємо, Україна вже кілька тижнів тому заявила, що в якості жесту доброї волі передає бойовикам 15 осіб зі списку на обмін. Зараз цей процес знаходиться на завершальній стадії підготовки.
А Савченко вела несанкціоновані переговори з бойовиками, зокрема в Мінську вона таємно зустрілася з ватажками т.зв. “ДНР” та “ЛНР”. Сама вона зазначала, що на переговорах ніяких обіцянок бойовикам не давала. Однак 14 грудня в ефірі одного з телеканалів вона заявила про домовленість обміну полоненими в розрахунку 1 до 4. За даними СБУ, на зустрічі Савченко і ватажків т.зв. “ДНР” та “ЛНР” кулуарно обговорювалося зняття санкцій з регіонів і амністія.

Читайте також:УРЯД ПОЛЕГШИВ ЖИТТЯ ЖІНКАМ, ЯКІ НАРОДЖУЮТЬ

Джерело.

facebook