fbpx

Екс-вождь “ДНР” Олександр Бородай зробив важливе зізнання про роль Ахметова у фінансуванні тepopистів (відео)

Один із основоположників так званої “ДНР” Олександр Бородай запевняє, що опальний український олігарх Рінат Ахметов на початку вiйнu на Донбасі фінансово заохочував тepоpистів із батальону “Восток” Олександра Ходаковського.

Про це пише відомий журналіст Денис Казанський. Крім того, він опублікував відповідне відео, пише 24канал

Так, за словами тepоpиста, однією із цілей його загону “Восток” було нівелювання впливу Ріната Ахметова, який тоді вважався господарем всього Донбасу, відтак він робить висновок, що такий стан справ був дуже невигідним для Олександра Ходаковського.

“Ходаковський сидів на фінансуванні Ахметова. Свого часу він мені від Ріната Ахметова намагався привезти конкретно за свідків валізу з 500 тисячами доларів. Я повернув цю валізу Ходаковському, і він нібито витратив його на фінансування батальйону “Восток”. Він просто сидів конкретно на грошах Ахметова. Більше подвійних смислів придумати неможливо”,

– підкреслює один із колишній ватажків так званої “ДНР”.

Водночас бaндuт зізнається, що сприймав його як тимчасового союзника.

Читайте також: НАДІЯ САВЧЕНКО НА КУРАЖІ: НАРДЕП ПІД СЕРДЮЧКУ ЗАПАЛИЛА НА ВЕЧІРЦІ НЕ ГІРШЕ ЗА ПРИЗЕРКУ ЄВРОБАЧЕННЯ-2007 (ВІДЕО)

“Я розумів, що Ходаковський веде свою гру разом з Рінатом Ахметовим. Ахметову потрібною була “ДНР” для створення власного князівства, щоб балансувати між Києвом і Москвою, а також для того, щоб протистояти своєму “найкращому улюбленому вoрoгу” Коломойському”, – додає Бородай.

Як у підсумку підкреслив журналіст, про роль Ахметова та інших “регіоналів” на початковому етапі кoнфлікту сказано було вже не мало, однак підтвердження факту співпраці Ахметова з бoйoвиками Ходаковського з вуст Бородая – дуже важливе свідчення.

“Втім, сподіватися на те, що Ахметова спіткає покapання, не потрібно. Принаймні за нинішньої влади цього точно не станеться. Думаю, немає потреби це пояснювати”, – резюмує Казанський.

You cannot copy content of this page