fbpx
Події
Екс-продюсер Ані Лорак прокоментував скaндал зі зрaдою чоловіка співачки (фото)

Фальоса вважає, що співачці варто пробачити Мурата.

Екс-продюсер і колишній цивільний чоловік популярної української виконавиці Ані Лорак Юрій Фальоса , вважає, що співачці варто пробачити невірного чоловіка.

Про це повідомляє intermarium з посиланням на Лайм

“Я не стежу за їх з Муратом відносинами. Адже це їх особисте життя. Нехай вони як хочуть, так і живуть. Якщо їх шлюб продовжує існувати, значить, їх все влаштовує. Я сподіваюся, що Кароліна зможе все пробачити чоловікові, тому що у них є спільна дитина “, – сказав продюсер.

Фальоса також зазначив, що вже багато років не спілкується з колишньою дружиною, але якщо вона до нього звернеться, то готовий допомогти.

“Ми з Кароліною так і не змогли один одного пробачити за те, що все так вийшло, я маю на увазі зрaду і все інше. На цьому наше спілкування і закінчилося. Ми не зійшлися характерами, ідеями. Але я не виключаю, що всяке може бути в подальшому.

Читайте також: СТАЛО ВІДОМО, ЯКИЙ ТИТУЛ ОТРИМАЛА КOХAНКА ЧОЛОВІКА АНІ ЛОРАК НА КОНКУРСІ “МІС УКРАЇНА ВСЕСВІТ 2018” (ФОТО)

Якщо їй буде важко і вона потребуватиме моєї допомоги, ми звичайно ж будемо спілкуватися. Але я думаю, що вона сама впорається з усім цим. Сподіваюся, у них з Муратом вистачить розуму, щоб розібратися в ситуації, що склалася і зрозуміти , як далі жити. Тому все у них буде нормально, повірте! “, – резюмував він.

Відзначимо, творчий союз співачки Ані Лорак та її продюсера Юрія Фальоси існував, поки між ними були почуття (коли вони познайомилися, їй було 13, а йому 30). Пара розлучилася в 2003 році. Ініціатором розриву стала Ані Лорак, яка закохалася в знаменитого футболіста Сергія Реброва.

facebook