fbpx

Джамала розповіла про дитячу кімнату в своїй новій кваритрі (відео)

Наразі зірка вже відвідала нове житло, втім святкувати новосілля там ще дуже зарано. “Я вже була всередині. Вона має білі стіни, іноді – рівні стіни. Але така світла, добра квартира”, – каже виконавиця.

Новоспечена киянка поділилася із Катериною Осадчою міркуваннями про ремонт у власному помешканні. “Я люблю мінімалізм: сірі стіни, простір, який я собі визволю від тих хазяйських диванів, які я не могла викинути, якихось штор. Усе таке я не люблю, люблю усе просте.

Щоб мені було комфортно там писати музику. Можливо, зроблю собі якусь кімнату для цього. Можливо, вона потім перебудується в якусь дитячу, я не знаю, але так мені хочеться”, – зізнається артистка.

 Родичі Джамали досі живуть в окупованому Криму. Співачку дуже бентежить неможливість навіть провідати хворого дідуся. Втім, зірка вже запланувала перевезти рідних то столиці.

“Зараз просто дуже важкий стан дідуся, не знаю, як це зробити. Але я б дуже хотіла, щоб з часом вони переїхали до Києва. Елементарно, я не можу поїхати провідати дідуся, який зараз дуже хворіє. Це важко”, – ділиться народна артистка України.

Більше читайте тут: СТИЛЬНА ДЖАМАЛА ЗАХОПИЛА СВОЇМИ НЕЗВИЧАЙНИМИ ОБРАЗАМИ НА ТИЖНІ МОДИ В ЛОНДОНІ (ФОТО)

Джерело.

You cannot copy content of this page