fbpx

Диво природи: чи знали ви, що двох однакових сніжинок не існує?

Одна-єдина сніжинка може складатися зі ста мікроскопічних крижаних кристаликів, які вражають безліччю витончених візерунків. Хоча вчені переконливо стверджують, що жоден закон природи не перешкоджає виникненню ідентичних сніжинок, до цього часу не було знайдено ані одної пари сніжинок-близнюків.

Незважаючи на перешкоди, які іноді створює снігопад, багато людей все ж люблять сніг, адже саме він перетворює зиму на країну чудес та дарує відчуття свята. Ми часто бачимо кучугури снігу, але чи знаєте ви, що у природі не буває однакових сніжинок?

Одна-єдина сніжинка може складатися зі ста мікроскопічних крижаних кристаликів, які вражають безліччю витончених візерунків. Вчені переконливо стверджують, що жоден закон природи не перешкоджає виникненню ідентичних сніжинок.

До цього часу не було знайдено ані одної пари сніжинок-близнюків.

Вільсон А. Бентлі, який присвятив понад 40 років свого життя вивченню й фотографуванню сніжинок за допомогою мікроскопа, за весь цей час так і не знайшов жодної пари абсолютно однакових сніжинок.

Фізик Джон Нельсон з Університету штату Арізона (США) оцінив число можливих типів сніжинок, які можуть існувати на планеті. Можлива кількість різних сніжинок, що існують у природі, по Нельсону, визначається числом з 768 нулями.

You cannot copy content of this page