fbpx
Події
Дивацтва з могилою кілера Вороненкова: з’явилися цікаві пояснення

На хресті на могилі вбивці екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова – Павла Паршова – написані дві руни, одна з яких символізує “повернення на Небо”. Про це розповів маг ведичної традиції Ігор Мехеда, пише “Обозреватель”

“На табличці зображена руна “Алгіз”, яка використовувалася як древніми народами Північної Європи, так і древніми слов’янами. Її сакральне значення – Бог Трійця, яке відповідає слов’янському Триглаву, трійці “Род-Велес-Сварог”, а також “Брахма-Вішну- Шива” в індуїзмі, і позначає прояв Абсолюту в формі трьох первинних енергій, які несуть єдине ціле. Руна також позначає міст до богів, оскільки схожа на жерця, здіймаючи руки до неба”, – пояснив він.

“Руна “Алгіз” також позначає духовний розвиток, рух. А також те, що життя людині дають боги Неба”, – додав він.

Таким чином, на хресті вбивці “біля дати народження стоїть пряма руна “Алгіз”, що означає, що боги дали життя, а біля дати смерті перевернута, що означає повернення на Небо”, – пояснив Мехеда.

Він також звернув увагу на незвичайну форму хреста, який також представляє собою руну. “Хрест виконаний у формі перевернутої руни “Алгіз”, – сказав він.

Читайте також:  Дивний похорон кілера Вороненкова: повна тиша і загадковий чорний прапор (відео)

За словами мага, подібні символи, які наносяться на хрест, “повинні полегшити перехід в інший світ. У дохристиянські часи ці руни ставили на могилах у всіх скандинавських країнах”.