fbpx
Події
Дива синоптичні: українців попередили про різку зміну погоди

В п’ятницю, 7 квітня, в у більшості областей України відбудеться повернення до кліматичних норм, які останніми днями били температурні рекорди, пише obozrevatel

Як пише на своїй сторінці синоптик Наталя Діденко, з західної частини України по всій території пошириться атмосферний фронт, який принесе дощі та зниження температури.

“Завтра у більшості областей протягом дня температура повітря становитиме +9+13 градусів, на заході місцями +5+8 градусів. І лише східна частин включно з прилеглими областями, а саме, з Дніпропетровською, Запорізькою, Полтавською та Сумською, ну, й зрозуміло, що з більшістю південних областей та Криму ще покаже температурний комфорт, +14+18 градусів”, – спрогнозувала Діденко.

За її словами, дощі охоплять більшу частину України, а на заході, переважно у Карпатах та поблизу, можливий мокрий сніг.

“Лише на Луганщині та Донеччині буде без опадів. А надвечір й західна частина України почне звільнятися від опадів. Кияни, такого дива синоптичного, як сьогодні, завтра не буде. Буде, щоправда, інше, але менш комфортне: у столиці на Благовіщення дощ та зниження температури повітря до +9+12 градусів”, – додала синоптик.

 Читайте також:ЧОМУ ХОРОНЯТЬ НА 3 ДЕНЬ ПІСЛЯ СМЕРТІ: ВАЖЛИВЕ ЗНАЧЕННЯ ТРЕТЬОГО, 9 І 40 ДН