fbpx

Дитині за зйомку в рекламі заплатили $5 тис

Дитина від народження може заробляти більше, ніж її батьки. Для цього треба мати емоційне і миловидне обличчя чи мати оригінальну зовнішність. Про це Gazeta.ua розповів менеджер по дитячій рекламі Юрій Титов.

“Не обов’язково дитина має бути струнка чи мати певні риси обличчя. Часто шукають повних хлопців, але просять, щоб дитина була подвижною, багато сміялась і не боялась публіки. Дітей набирають в рекламні ролики, кліпи, рекламу банків та фільми Оплата залежить від того, що має робити дитина. За головну роль у фільмі чи кліпі можуть заплатити від 2000 до 4000 тисяч гривень. За участь в масовці 300-500 гривень. Також гонорар залежить від того, де використовуватимуться знімки. Якщо в Україні — це одна сума, за кордоном значно вища. Найвищий гонорар, який платили дитині — 5 тисяч доларів. Український хлопчик знявся в рекламі німецького банку”, – розповів Титов.

Займатися розвитком дитини- моделі досить складно. Батьки самі шукають зйомки та розвивають свою дитину. Треба слідкувати аби дитина не падала, не травмувала себе, не пошкрябалась.

“Дитину без зубів не візьмуть у зйомки. Якщо переросла нога теж не беруть. Я знаю батьків, які дитячі ноги вдягають у тісне взуття, щоб вони повільніше росли. Кожні пів року треба оновлювати портфоліо. Хороша зйомка з емоцією коштує від 3 до 5 тисяч гривень. Батьки її оплачують самостійно”, – додав менеджер.

Читайте також:   Потепління почнеться з першого дня квітня

Джерело.

You cannot copy content of this page