fbpx
Події
Дитячі садки підвищують плату за харчування дітей

Уряд вирішив збільшити вартість харчування в дитячих дошкільних установах. Вартість харчування в дитячих садках України буде підвищуватися. Про це розповіли в Кабінеті міністрів. Якщо не підвищувати вартість харчування, то діти будуть недоїдати, пояснюють чиновники. А саме підвищення обумовлене зростанням цін на продукти харчування. Про це повідомляє UBR.

Планується, що батьки будуть платити на 4-6 грн в день більше. У свою чергу підвищення цін на продукти харчування пов’язане з рішенням Кабінету міністрів скасувати державне регулювання цін на соціальні продукти. Про це заявив народний депутат Сергій Трегубенко.

За підсумками 2017 року ціни на продукти харчування зросли в середньому на 20-40%. Скасування держрегулювання прогнозовано призвело до підвищення вартості на всі продукти харчування. Також ситуація ускладнюється девальвацією національної валюти.

У деяких областях місцева влада прийняла рішення вже змінити вартість харчування в дитячих садках і в нових квитанціях батьки побачили суми з розрахунку 22-24 грн за день перебування в дитячому закладі.

Читайте також: Ювелірні магазини зобов’яжуть повідомляти про покупки українців

Депутат зазначив, що якщо не переглядати вартість харчування, діти недоотримають їжі і необхідних вітамінів. Депутат не уявляє, як можна забезпечити повноцінне триразове харчування за 15-20 грн в день.