fbpx
Події
Дико, страшно і не піддається ніякому людському розумінню: колишній коханий відкусив жінці ніс (фото)

Те, з чим зіткнулася ця жінка – дико, страшно і не піддається ніякому людському розумінню. У мене не слабкі нерви, але від подібної жорстокості волосся буквально встали дибки. Ось як про свій гіркий досвід розповіла сама мати двох дітей …

Мішель згадує: “Він здавався мені ідеалом чоловіка. Просто лицар у сяючих обладунках – веселий, дотепний, турботливий. До того самого дня, коли він до смерті мене налякав “. Жити разом вони стали через 2 місяці після знайомства. Якось раз він приїхав до неї на машині і попросив сісти до нього поговорити. Як тільки двері зачинилися, чоловік став методично бити Мішель кулаками по обличчю. Потім схопив за волосся і вдарив до панелі приладів. А потім вона з жахом відчула на своєму обличчі зуби …

Читайте також:КОЛИШНІЙ БОЙФРЕНД РОСІЙСЬКОЇ СПІВАЧКИ НАКИНУВСЯ НА НЕЇ З КУЛАКАМИ ПРЯМО В ЦЕНТРІ МОСКВИ

У крові було все. Якимось дивом вона змогла відкрити двері і випала з машини. Озвірілий чоловік пригрозив, що спочатку вб’є її, а потім добереться і до її дітей. Як вона вибиралася, жінка пам’ятає погано. Від усвідомлення того, що у неї більше немає носа, вивертало. Але вона боялася не за себе, а за дітей. Як мати в такому вигляді покажеться їм на очі? Вони ж злякаються її.

Її колишнього заарештували і судили. Тепер він у в’язниці. Мішель і її синам нічого не загрожує. Але одне питання все-таки залишався відкритим: “Що робити з обличчям”. Спокійно на таку рану можуть дивитися не всі. Жінка вирішила звернутися на передачу, в якій пластичні хірурги допомагають людям отримати нове обличчя. У її випадку це було необхідно. Доктор Ендрю Ордон і Доктор Риту Чопра створили справжнє диво!

Залишається побажати, щоб знову проявлена жіноча краса допомогла їй знайти того, хто дійсно стане для неї хай не лицарем, але опорою, і полюбить її разом з її дітьми.

Джерело.

facebook