Події
Колишній бойфренд російської співачки накинувся на неї з кулаками прямо в центрі Москви

На цьому тижні багато москвичів стали свідками жахливої драматичної сцени, яка розгорнулася на очах чесної публіки в самому центрі російської столиці.

Люди побачили, як популярну співачку Глюк’Ozа б’є на вулиці якийсь невідомий молодий чоловік! При цьому зірка шоу-бізнесу виривалася з його рук, як могла, і дуже голосно кричала.

Читайте також:ОГОЛЕНА ГЛЮКОЗА В ТРУСАХ ВИРІШИЛА ДОПОМОГТИ ПРИТУЛКУ ДЛЯ ТВАРИН (ФОТО)

Воістину, таку картину багато очевидці не зможуть забути ніколи! При найближчому розгляді, коли кілька чоловіків з натовпу наважилися вступити в бійку, чоловіком доречі виявився колишній бойфренд співачки.

Однак, як з’ясувалося на місці сутички, кулаками молода людина махав не просто так. Його роль повністю відповідала написаним сценарієм нового кліпу Глюк’Ozа “Без тебе”, сцену з якого режисер вирішив зняти прямо на вулиці.

Відповідно, всі удари колишнього хлопця зірка отримувала “постановчо”, але вони були настільки природними, що відразу привернули увагу перехожих! А коли ті кинулися на допомогу верескливі молодій жінці, то знімальний процес природно був перерваний.

При цьому операторів нового кліпу зовсім не було видно, вони були майстерно замасковані під тих же перехожих, а зірка настільки увійшла в образ, що це побиття було дуже схоже на реальну розправу!

Джерело.

Related Post

facebook