fbpx
Саморозвиток
“Дякую тобі, кожна жінко!” – святий Іван Павло ІІ

Жінки найбільше відчувають інших, оскільки вони сприймають інших усім своїм серцем. Жінки завжди поспішають до інших, щоби допомогти. І в цьому контексті історії людства спостерігаємо основний задум Творця, який доводить, що краса є не лише фізична, а передусім – духовна, якою Господь від початку винагородив усе довкола, і особливо нагородив нею жінок.

Дякую вам, жінки-матері! Ви даєте притулок людському життю в собі.

Ваш досвід дозволяє вам стати власною усмішкою Бога новонародженій дитині, стати тими, хто супроводжує перші кроки вашої дитини, хто допомагає їй дорослішати і хто служить якорем упродовж її життєвого шляху.

Дякую вам, жінки-вдови! Ви незмінно поєднуєте власне майбутнє з майбутнім своїх чоловіків, у взаємозв’язку відданості, в служінні любові й життю!

Дякую вам, жінки-доньки та жінки-сестри! У серце сім’ї, а відтак і всього суспільства, ви додаєте багатство своєї чутливості, інтуїтивності, своєї щедрості та відданості.

Дякую вам, святі жінки! Наслідуючи приклад найвеличнішої жінки, Матері Ісуса Христа, Втіленого Слова, ви з покірністю та відданістю відкрили своє серце для дару любові Бога. Ви допомогли Церкві і всьому людству зазнати досвіду “подружнього” зв’язку з Богом, такого зв’язку, що красномовно засвідчує почуття товариськості, яке Бог прагне встановити зі своїми створіннями.

Дякую вам, жінки, які працюєте у дитячих яслах, школах та університетах!

Ви завжди готові самовіддано присвячувати своє життя іншим, особливо якщо це стосується догляду за найслабшими та найбеззахиснішими. У своїй роботі ви виявляєте зворушливу духовну культуру материнства, яка є неоціненною для майбутнього розвитку суспільства.

Дякую тобі, кожна жінко! Завдяки проникливості, яка є частиною твоєї жіночності, ти збагачуєш розуміння світу і допомагаєш робити людські стосунки чеснішими та природнішими.

З послання Папи Івана Павла ІІ “До жінок”