fbpx

Дві важливі речі, які роблять стосунки міцнішими

Для того, щоб ваші стосунки були міцними і щасливими, необхідно володіти кількома навичками.

До такого висновку дійшов Роберт Епштейн з University of the South Pacific Fiji, пише Independent.

У своєму дослідженні 2013-го року психолог виявив, що існує сім основних навичок, необхідних для створення сильних і щасливих відносин: спілкування, життєві навички, самоорганізація, знання свого партнера, близькість, стрес-менеджмент та вирішення конфліктів.

Але повторивши експеримент минулого року, Епштейн виявив, що з цих семи два мають найбільше значення – це тісна комунікація та збільшення знань про свого партнера.

Психолог також дає поради, як покращити ці дві навички.

Спілкування. Уникайте фраз “Ти завжди” або “Ти ніколи” – це може бути шкідливо. Натомість кажіть “Я відчуваю неповагу, коли”. Таким чином, ваш партнер не стане захищатися і відчувати себе повністю винним.

Знання про партнера. Якщо ви багато спілкуєтеся, то відповідно і дізнаєтеся щось нове про свого партнера. Суть не в тому, щоб завжди пам’ятати улюблений фільм своєї половинки, а втому, щоб знати, за що ви її любите. Партнер відчуватиме себе значущим у вашому житті, якщо ви багато про нього знатимете.

В опитуванні Роберта Епштейна взяли участь понад 2 тисячі дорослих. Виявилося, що люди, які володіли цими двома основними навичками, мали більш розвинені всі інші навички із семи перерахованих.

Читайте також:ЧОМУ ДО ВИНА ТРЕБА ДОДАВАТИ СІЛЬ

Джерело.

You cannot copy content of this page