fbpx

ДСНС розповіло, де на дорогах негода приготувала пастку для машин

На дорогах України продовжує діяти ряд обмежень, викликаних погіршенням погодних умов. Про це повідомляє ДСНС.

Так, в Одеській області обмежено рух для всіх категорій транспортних засобів на всіх автодорогах загального користування державного і місцевого значення в Арцизькому, Білгород-Дністровському,

Болградському, Кілійському, Ізмаїльському, Ренійському, Саратському, Тарутинському та Татарбунарському районах.

У Дніпропетровській області обмежено рух для всіх категорій транспортних засобів на ділянках доріг: Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв Н-23 Кіровоград – Кривий Ріг – Запоріжжя.

У Кіровоградській області сьогодні на дорогах загального користування рух транспортних засобів відновлено, окрім ділянок на а/д Н-23 Кіровоград-Кривий Ріг-Запоріжжя, км 43 – км 81 та на а/д

М-13 Кіровоград-Платонове, км 53 – км 76. Однак, з 15.00 рух транспортних засобів по всій мережі доріг по області знову буде обмежено.

У Черкаській області обмежено рух великогабаритних транспортних засобів на всіх автодорогах загального користування державного і місцевого значення по області.

У Миколаївській області через переміщення снігового покриву під впливом сильного вітру сьогодні закрили рух на автодорогах М-14 і М-13 для проїзду всіх категорій транспортних засобів.

Крім того, обмеження стосується руху на ділянках автомобільних доріг загального користування державного значення: М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на г.Таганрог) на ділянці км 55+550 (межа Одеська область) – км 129+168 (міська смуга Миколаїв) ; – М-13 Кіровоград-Платонове (на Кишинів) на ділянці км 76+432 (межа Кіровоградської області) – км 157+067 (межа Одеської області).

Читайте також:В СБУ БОЯТЬСЯ, ЩО ІНФОРМАЦІЯ САВЧЕНКО ПРО ПОЛОНЕНИХ МОЖЕ “ЗАШКОДИТИ ХЛОПЦЯМ”

Джерело.

You cannot copy content of this page