fbpx

Дружина відомого ресторатора Миколи Тищенка бурхливо прокоментувала виліт чоловіка із шоу

Дружина шоу-мена і відомого ресторатора Миколи Тищенка 23-річна Алла Барановська емоційно прокоментувала вихід чоловіка із проекту “Танці із зірками”.

На сторінці в Інстаграм дівчина відверто описала свої враження та почуття, передає Gazeta.ua

“Ми не пішли на угоду з дияволом. Сьогодні все було так, як повинно було бути! Ми сильні та вільні! Я готова була до цього результату ще вчора на прогоні. Незважаючи ні на що, вони станцювали гідно! Щаслива, що ми були частиною цього шоу! І щаслива, що змогли гідно піти! Дякую всім за любов і підтримку!” – написала дружина.

Барановська додала, що її фаворитами у шоу є Беринчик і Сенєчкін.

Читайте також: “Танці з зірками”: cкaндал з xaмством Лесі Нікітюк отримав продовження(відео)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Мы не пошли на сделку с дьяволом, по этому сегодня все было так как должно было быть! Мы сильные и свободные! Я готова была к этому исходу ещё вчера на прогоне. Несмотря ни на что, ребята станцевали достойно! Счастлива, что мы были частью этого шоу! И счастлива, что смогли достойно уйти ! Всем спасибо за любовь и поддержку! Болею за Беринчика и Сенечкина❤️🙏🏻

Публикация от Alla Baranovskaya (@allabonya)

“Ми дуже вболівали за вашого Колю! Без нього шоу дійсно буде сірим”, “Якщо чесно, дивитися там немає на кого. Немає такої пари, що чекаєш прям виступу з нетерпінням. На Миколу було приємно дивитися. А тепер навіть і не знаю, “хто там головна зірка”, “Щиро шкода, що пішов Микола! Щоразу з дітьми з нетерпінням чекали його виступу”, – написали підписники в коментарях.

You cannot copy content of this page