fbpx
Події
Дружина Лещенка викликала бурю негативу лицемірним коментарем про Марину Порошенко

Цивільна дружина нардепа з БПП Сергія Лещенка, діджейка Анастасія Топольська викликала хвилю обурення в мережі новим постом про дружину президента України Марину Порошенко.

Скандальне повідомлення з’явилося на сторінці Топольської у Facebook, передає “Обозреватель”.

“Сьогодні я знову була у візовому центрі Британії. За збігом обставин, щодо термінів, мені довелося подаватися у форматі Premium Lounge Service. Коли я зайшла в цю маленьку приймальню зі шкіряним диваном та цукерками “Рошен” на столі, я побачила, що опинилася в компанії Марини Порошенко, її дочки Жені, двох їхніх охоронців і ще однієї жінки в черзі”, – розповіла вона.

Далі Топольська поставила запитання “совісті”, на яке різко відреагували користувачі.

Читайте також: Через скандал з квартирою Лещенка Топольська скасувала виступ у Москві

“На мене нахлинула хвиля змішаних почуттів, настрій пропав і я навіть трохи “підгоріла”. Кожен раз коли я її бачу мені хочеться зрозуміти як це жити з людиною, яка так багато бреше і краде? Звичайно, справа кожної жінки стояти на стороні свого чоловіка, навіть дружині прем’єр-міністра з першої серії серіалу “Black mirror” доводилося це робити після публічного спарювання її чоловіка зі свинею. Але а як вони відчувають себе, ці жінки? Як виживає їх совість? Вони адаптуються? Або вважають, що все, що робить їх мужик – це нормально? Я знаю про існування дружин депутатів і корупціонерів, які відхрещуються від їх дій і не хочуть, щоб їх діяльність і репутація були пов’язані, але їх швидше за все одиниці. Я не знаю як вони живуть, і, якщо чесно, знати не хочу. Але те, що вони живуть в іншій реальності – це точно”,- підсумувала Топольська.

 

facebook